Klicki 1000 soovitust

Nutikaal aitab pimedal ajal tervisel silma peal hoida

Ajal, kui ilmad on külmad ja märjad ning õue eriti ei taha, kipub kehakaal vaikselt kasvama. Kui vaatad lihtsalt kasvavat numbrit, siis see ei aita just palju. Nutikaal aga aitab lisaks kaalu jälgimisele aga ka soovitustega, mida teha oma soovitud kehakaalu hoidmisel või saavutamisel.

Honor Smart Scale (hind 79,99 eurot) on nutikaal, mis aitab tervet peret – kui oled sisestanud seadme kasutajad, siis tuntakse automaatselt ära, kes kaalule astub ning antakse talle personaalsed soovitused koos üheksa erineva näitajaga keha kohta: kaal, rasvaprotsent, kehamassiindeks, siseelundite rasvasisaldus, lihasmass, keha veesisalduse protsent, luumass, põhiainevahetuse kalorid (BMR).

See on nagu üheksa muutujaga võrrand, mille põhjal heade algoritmidega saab inimese keha kohta üsna palju järeldada. Ühendades selle erinevate arstide ja treenerite kogemuse ja suurandmetega, saabki nutikaal olla mobiiliäpi vahendusel nõustajaks, mida oma kehaga edasi ette võtta ja kuidas trenni teha või toituda.

Kuna tulemuse saab kasutaja hetkega, peab koduseade olema kiire – selleks on Honor Smart Scale´il sees täpne ja kiire BIA kiip, neli surveandurit ja kaaluplatvorm.

Ilma nutiseadet välja võtmata saab kaalu ja rasvaprotsenti kohe nutikaalu enda ekraanilt vaadata, kogu ülejäänud info tuleb aga mobiiliäppi. Ära tuntakse automaatselt kuni kümme kasutajat.

Nelja AA patareiga kestab seade kuni 12 kuud, puhastada on lihtne, sest astme pind on kaetud karastatud vastupidava klaasiga. Kaal peab vastu raskusele kuni 150 kg, seega peaks sobima peaaegu kõigile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.