Klicki 1000 soovitust

Nutikas kingitus on kõrvaklapid – aga milliseid valida?

Kõrvaklapid kuluvad alati ära – nii liikudes punktist A punkti B, nii punktis A ehk kodus segamatult kodutööd tehes kui ka punktis B ehk avatud kontoris häirimata oma asju tehes. Muidugi on kõrvaklapid head ka sporti tehes või videokoosolekut pidades. Siin on valik, mis sobib praegu hästi kõrvaklapi-vajajale kingikotti pistmiseks.

Skullcandy Dime – sportlikule kasutajale (39,99 eurot)

Kui tegemist pole just ujujaga, siis need Scullcandy klapid sobivad hästi kõigile, kellel meeldib aeg-ajalt trenni teha nii väljas kui sees. Korpus on IPX4 veekindlusega, mis tähendab, et higi, vihmasabinaid ja pritsmeid kannatab, küll aga pole mõeldud vette sukeldumiseks.

Scullcandy Dime´il on omapärase disainiga laadimiskarp, mis annab klappide enda 3,5 tundi kestvate akudega koos kogu kuulamisajaks kuni 12 tundi. Kaasas on kolm erinevas suuruses silikoon-otsikut, mis aitavad mugavalt kuulareid kõrva sobitada ja tagavad ka füüsilise mürasummutuse. Kasutada võib üht klappi korraga, mis annab ligi kaks korda pikema kasutusaja ühe laadimisega ning sobib näiteks handsfreeks autot juhtides või ka mõneks virtuaalkoosolekuks. Teine kõrv jääb samal ajal vabaks ümbruse kuulamiseks.

JLab Air Executive True Wireless – eriti kauakestva akuga (69,99 eurot)

Need kauakestva akuga klapid sobivad sellisele kasutajale, kellel on palju töökõnesid ja koosolekuid ning lisaks pikaajalisele muusika kuulamisele on vaja teha ka selgeid kõnesid. Nimelt on JLabil 6 tundi kestvad kuularid, millele annab kompaktne laadimiskarp lisa rohkem kui ööpäeva ehk 24 tundi tööaega. Topeltmikrofonidega eemaldatakse kõnede ajal aga taustahelid, et teised saaksid rääkijat võimalikult kristallselgelt kuulda.

Toitejuhtme maha unustamise pärast pole vaja karta, sest alati on korpuse küljes kaasas lühike USB-otsikuga laadimiskaabel.

AQL Kyma ANC – soodsad mürasummutavad klapid keskendumiseks keset lärmi (69,99 eurot)

AQL-i suured mürasummutavad kõrvaklapid on ühed parimad hinna-kvaliteedi suhtega sedasorti klapid, mis tagavad hea heli ka muusika kvaliteeti tõsisemalt hindavale kasutajale ning samas aktiivse mürasummutuse, mis tõeliselt eraldab muusika segavast taustamürast.

Tegemist on kaks-ühes seadmega, millel on samal ajal nii sügav ja tugev bass kui ka aktiivne tõhus mürasummutus.

Kokku kestab aku kuni 20 tundi, kuid vaid 15-minutise laadimisega võidab tööaega lisaks kuni neli tundi.

AQL sobib palju ringi reisijale – kaasas on karp ning klapid käivad selle sisse väga kompaktseks kokku. Ka kõnede puhul saab mürasummutusega taustahelisid eemaldada. Pikkadel lennureisidel või avatud kontoris on aga aktiivsest mürasummutusest palju kasu, sest see aitab keskenduda ning segamatult oma lemmikmuusikat kuulata.

Skullcandy Hesh Evo – muusikagurmaanile (99,99 eurot)

Suurte 40 mm kõlarielementidega üle kõrvade klapid on pehme polstriga, mis lubavad kuulata mugavalt ja päris kaua – kasvõi 36 tundi, kuna nii kaua kestavad akud ühe laadimisega. 10 minutit laadimist annab aga 3 tundi lisa-aega.

Evo klapid on reisiks mugavalt kokku klapitavad. Küljel on heli juhtimise füüsilised nupud. Seega ei pea telefoni või arvutit välja võtma, et lugusid vahetada või helivaljust seadistada.

Sisseehitatud Tile-tehnoloogiaga võib mobiiliäpi kaudu alati oma klapid üles leida.

Razer Barracuda X – head klapid mängijale (99,99 eurot)

Kui tead mõnda kirglikku arvuti- või konsoolimängurit, siis need Razeri klapid on hea valik. Nendega võib nii mänge mängida kui muusikat kuulata või miks mitte ka virtuaalkoosolekul osaleda.

Mikrofon on pika varre otsas ja kuulab vaid selle kandjat, eemaldades taustalt kostvaid hääli.

Kvaliteetse heli ning ühilduvuse pea kõigi seadmetega tagab USB C pessa käiv adapter, mis edastab heli juhtmevabalt ja kvaliteetselt. Vajadusel saab muidugi kasutada ka 3,5 mm kaablit. Ühilduvad Windowsiga PC-d, mängukonsoolid ja Androidiga nutiseadmed.

Peakomplekt on kerge – 250 grammi ja suurte 40 mm kõlarielementidega, mis tagavad tugevamad bassid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.