Klicki 1000 soovitust

Nutitelefonist vabaks – nutikell ja juhtmevabad klapid aitavad trennis ja õues

Kui tahad nutitelefoni taskusse või kotti jätta ja rahulikult trenni teha, matkata või ka lihtsalt käed-vabana välitöid teha, siis see komplekt nutikellast ja juhtmevabadest kõrvaklappidest ongi sobiv lahendus.

Nutikell Forever Grand SW-700 + juhtmevabad klapid TWE-210 (hind 79,99 eurot) on komplekt, millega saab vajadusel kõnesid ja sõnumeid vastu võtta, helistada, teateid saata ning muidugi ka oma aktiivsust jälgida. Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saab otse kellast rääkida, kuid veelgi mugavam on teha seda Bluetooth-kõrvaklappidega. Kuna kellal on mälu, kuhu võib muusikat salvestada, siis saab kõrvaklapid ka otse nutikellaga ühendada ja sealt muusikat kuulata ilma nutitelefoni abita.

Täiesti veekindlal kellal (vastab standardile IP68) on 37 spordirežiimi, mida saab salvestada ning puutetundlikule ekraanile lisaks on küljel nupp ja pöördnupp menüü juhtimiseks.

Lisaks jälgib kell une kvaliteeti, pulssi, loeb samme ja läbitud vahemaad, mõõdab vererõhku, vere hapnikusisaldust ja pulssi.

Foreveri kellal on 260 mAh aku, mille laadimiseks kulub kaks tundi ning aku töötab ühe laadimisega kuni 15 päeva. Meeste nutikell Grand ja spetsiaalne rakendus ühilduvad nii iOS-i kui ka Androidiga nutitelefonidega.

Koos kellaga saab aga kaasa ka Foreveri juhtmevabad kõrvaklapid TWE-210 Bluetooth ANC, mis koos laadimiskarbiga pakub kuni 36 tundi kuulamisaega. Lisaks töötab aktiivne mürasummutus, millel on kolm välismüra eemaldamise taset.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.