Klicki 1000 soovitust

Odav ja mugav? Jabra Elite 45h klappidega võib neid kahte sõna tõesti koos kasutada

Jabra Elite 45h (hind 79,99 eurot) on juhtmevabad kõrvaklapid, mida The New York Times armastab ja Soundguys hindab kõrgelt. Mis võiks olla selle põhjuseks?

Üks põhjustest on kindlasti soodsa hinna juures peaaegu rekordiline aku tööaeg – ligi 50 tundi. Teisi nii kaua kestvaid juhtmevabasid kõrvaklappe peaaegu polegi.

Teiseks oluliseks eeliseks on 40 mm kuularielemendid. Jah, sellise suurusega elemente on klappidesse varemgi pandud, kuid suurematesse. Jabra mudel on üsna kompaktne ja käib pigem kõrvade peale, kui nende ümber, aga pakub suurte membraanidega siiski mahlakat ja valju heli.

Kõrvadel olevad klapid on mugavamad näiteks prillikandjatele, kelle jaoks ümber kõrvade suured kõrvapadjad suruvad liialt prillisangadele. Selleks, et kõrvadel puhkavad kõrvapadjad oleksid terve päeva mugavad kanda, on need spetsiaalse pehme täidisega, mis vormub kõrvade järgi.

Kui soovid helitämbrit muuta, siis saab seda teha klappidega ühilduvast Jabra Sound+ äpist, milles on ekvalaiser ja muud seadistusvõimalused. Sisseehitatud mikrofoniga võib nii kõnesid vastu võtta kui Amazon Alexa või Google´i virtuaalassistendile häälkäsklusi jagada.

Heli ja muusikat juhitakse klappide küljes olevate füüsiliste juhtnuppudega. Nende segi ajamine on ka ainus puudus, mida arvustustes mainitakse – vajab harjumist, kuidas helivaljust reguleerida ja lugusid vahetada.

Samas saavad maksimumpunkte nii kandmismugavus kui mikrofoni kvaliteet ja muidugi ka aku kestvus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.