Klicki 1000 soovitust

Õige hoiak on külili – need kolm ergonoomilist hiirt hoiavad randme loomulikus asendis

Kuigi enamus arvutihiiresid on lapikud ja käsi “lamab” neil peopesa allpool, pole see randme jaoks kõige mugavam asend. Loomulik on käe hoidmine laual külili ja just seda asendit toetavadki need kolm Speedlinki ergonoomilist hiirt.

Speedlink Manejo juhtmevaba arvutihiir (hind 29,99 eurot) toetab käe õiget asendit – üks külg on kõrgem, et ranne saaks olla loomulikus pingevabas asendis. Lisaks aitab õige käe asend vähendada õla- ja seljapingeid.

Lisaks ei sega ka USB-kaabel, hiir liigub kergelt ja kiirelt.

Seadmel on kolm nuppu ja rullik, nanovastuvõtja käib arvutisse ja on piisavalt pisike, et ei sega USB-pesas olles. Hiir saab toidet kahest AAA patareist.

Täpselt sama mudel on saadaval ka juhtmega – Speedlink Manejo USB kaabliga ei vaja patareide vahetamist ning on soodsama hinnaga – 19,99 eurot.

Speedlink Piavo (hind 22,99 eurot) on juba rohkemate nuppudega – kokku viis käepärast nuppu ning käe asend on samuti loomulik – rannet saab hoida 55-kraadise nurga all, mis ei tekita pingeid ei käes, seljas ega õlas ka pikemal kasutamisel. Toiteks on üks AA patarei, DPI lülitiga saab muuta hiire kiirust ja täpsust kasutamisel. Seega võiks see hiir sobida hästi pikalt arvuti taga töötava kontoriinimese igapäevaseks töövahendiks või isegi arvutimängudeks, kus saab sujuvalt hiire täpsust muuta vaid ühe nupu abil.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.