Klicki 1000 soovitust

Õlakõlar, mis kannatab vett ja vilet

Tween girls hanging out and eating popcorn together in bohemian style home

Aastavahetuse viimased hetked ja detsembripeod võivad mööduda korraliku õlakõlari abiga, mis toob sügava bassi ja puhtad helid nii tuppa, rõdule kui peoplatsile. Uue aasta esimestel minutitel saad kuulata ABBA „Happy new year`i“ mitte ainult vaikselt kõrvaklappidest või pisikõlarist, vaid ka suurema seltskonnaga kaasa laulda.

Kui lund ei tule ja ladistab vihma, siis pole pole samuti probleemi, sest see kõlar kannatab ka vett. AQL Typhoon (aastavahetuse hind 79,99 eurot) on 30 W võimsusega juhtmevaba Bluetooth kõlar, mida on mugav ka õlarihmaga kaasas kanda. Oma suuruse tõttu ongi mugavam see pigem õlale võtta.

IPX7 sertifikaat kinnitab, et kõlari korpus on veekindel ja midagi ei juhtu isegi siis, kui see vette kukub. Nii peab Typhoon vastu ka kõik suvised ja miks mitte ka talvised mere ja järve äärde sõidud, kus saab end vabalt tunda.

Õlarihm teeb kõlari kandmise alati mugavaks ja kasutajasõbralikuks, sellega jäävad su käed vabaks ja kõlari kaasavõtmine on võimalik isegi rattasõidule.

Heli jääb selgeks ja bass rikkalikuks ka helivaljust põhja keerates. Õlakõlar mängib muusikat kuni kümme tundi järjest. Laadimiseks peab arvestama nelja tunniga, seda saab teha mikro-USB kaabliga, mis komplektis kaasas.

Kõlar ühendub üle Bluetoothi nii telefoni kui arvutiga. Sisse on ehitatud ka mikrofon, millega võib võtta vastu telefonikõnesid, jätkates hiljem muusika kuulamist sealt, kus pooleli jäi. Typhooni saab juhtida nii telefonist kui ka juhtnuppude abil, mis on paigutatud lihtsalt ja loogiliselt ning mille kasutamisel ei teki ilmselt suuri raskusi ka väljas vihma ja tuule käes olles.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.