Olümpia uue teleriga: siin on viis väga sobivat mudelit talvise spordipeo jälgimiseks

Olümpiat on hea vaadata suurelt ekraanilt, sest spordis on olulised igasugused detailid, mida healt ekraanilt näeb paremini ja mis aitavad ka ise end justnagu kohapeal tunda. Milline on sobiv olümpiatelekas?

Valisime parimad välja. Need on mudelid, mis hetkel ka väga hea hinnaga.

JVC 65″ VA3000 UHD AndroidTV (hind 549,99 eurot)

Androidiga nutiteleri suureks plussiks on see, et saad sinna alla laadida palju erinevaid telekaäppe, sealhulgas ka kümneid või isegi sadu spordirakendusi. Lisaks telekanalitele ja striimingukanalitele võid ka mänge mängida, sotsiaalmeediat vaadata või miks mitte kasvõi Spotifyst muusikat taustaks kuulata.

JVC suurel 65-tollisel ekraanil on 4K eraldusvõime ja HDR-i tugi – värvid ja heledamad-tumedamad alad on väga selged ning näevad välja eriti tõetruud.

Google´i operatsioonisüsteemiga käib veel kaasas ka häälkäsklustega juhtimine ja Chromecast, mille abiga võib striimida nutiseadmetest telekasse erinevaid populaarseid striiminguteenuseid või vaadata kasvõi Youtube´i videoid nutitelefoni asemel suurelt 65-tolliselt ekraanilt vaid ühe nupuvajutusega pilti edasi suunates.

LG 55″ 55UP75003 UHD SmartTV (hind 479,99 eurot)

55-tolline 4K resolutsiooniga nutiteler on praegu väga hea hinnaga (120 eurot tavahinnast soodsam) ning suure diagonaaliga paneel näitab talviseid spordialasid kõrge eraldusvõimega. Filme saab vaadata spetsiaalse Filmmakeri režiimis, mis toob värvid tuppa just sellisena, nagu filmitegijad seda plaanisid. Teler toetab HDR-i ehk suure dünaamilise ulatusega pilti.

Installida saad Netflixi, Apple TV-d või mõne muu tuntud striimiteenust ja vaadata filme suurelt ekraanilt kinoheli toega. Olümpia jaoks on ekraani suurus ja kvaliteet väga hea – sobib nii väiksemasse kui keskmisse elutuppa. Isegi kui teleülekanne pole 4K kvaliteedis, suudab teleka protsessor sellele detaile juurde lisada, et kujutis oleks üsna lähedane “päris” 4K kvaliteedile.

LG 55″ 55NANO753 UHD SmartTV (hind 549,99 eurot)

NanoCell-teleri ekraanitehnoloogia tagab eriti kirkad ja selged kaadrid ning see on heledal lumel toimuvate spordialade vaatamiseks üks parimatest võimalustest, kui kohale minna ei saa. HDR 10 Pro pakub LG enda dünaamilise pildiesituse tehnoloogiat, mis heleduse täpse reguleerimisega võimendab värve ja töötleb neljatuumalise protsessoriga isegi kehvema kvaliteediga pilti, et see parem välja näeks.

LG Thinq´i tehisintellekti abiga saab aga telerit juhtida häälkäsklustega.

TCL 50″ 50P615 UHD SmartTV (hind 369,99 eurot)

See TCL-i 50-tollise ekraaniga teler on üks soodsaimatest sellises suuruses – lisaks veel tavahinnast natuke odavam.

TCL-il on oma pildiparandustehnoloogia – Rich Color Expansion, mis teeb värvid erksamaks ja detailid teravamaks. Mikrohämardus ehk Micro Dimming valgustab ekraani sektorite kaupa ja analüüsib pidevalt pilti 1296 eraldi ruudus. Vastavalt pildi detailidele reguleeritakse ekraanipiirkonna heledust ja nii saab veelgi kontrastsema pildi.

TCL kasutab operatsioonisüsteemina Androidi, seega on sel mudelil samuti olemas võimalused kasutada tuhandeid Androidiäppe, mis mõeldud suurele ekraanile. Sealhulgas leiduvad valikus kõik tuntud striiminguteenused, spordiprogrammid ja meelelahutusäpid.

Vajadusel võid läbi teleri juhtida tarka kodu, mis toetab Google Home´i.

TCL 55″ 55P615 UHD AndroidTV (hind 399,99 eurot)

Kui otsid 55-tollist nutitelerit alla 400 euroga, siis see TCL-i mudel on hea valik. Suur, Androidiga, HDR-iga, 4K resolutsiooniga ja paljude lisadega – mida veel tahta nii soodsa hinna juures?

Vaata kõiki olümpiatelereid ühest kohast: olümpia erihindadega.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.