Omamoodi Microsoft Surface – teist sellist sülearvutit pole

Kui tundub, et kõik sülearvutid on ühesugused ja mingit teistmoodi töömasinat valida polegi, siis Microsofti Surface on algusest peale oma joont hoidnud. Nüüdki on need endiselt täiesti isemoodi ning väga võimsad ja mugavad, sobides igasuguseks tõsiseks tööks.

Microsoft Surface Pro 9 13 (hind 1399 eurot) on tahvelarvuti, mille tagaküljel olev jalg lubab selle mugavalt nagu monitori lauale püsti panna, andes ekraanile sobiva kalde. Enamasti pole 13-tollist puutetundlikku ekraani kuhugi välja kaasa võttes muud vajagi – puutetundliku pliiatsiga saab enamuse asju aetud, aga kui tahad tekstidega tõsisemalt tegeleda, saab juurde lisada õhukese kaane, mille siseküljel on mugav täisklaviatuur.

Tehniliste andmete poolest on tahvelarvuti paksusega Surface Pro 9 täismõõtmetes Windows 11-ga sülearvuti võimsusega. Sel on korralik Inteli 12. põlvkonna protsessor, 2880 x 1920 pikslise eraldusvõimega puutetundlik ekraan, vastupidav aku (15,5 tundi) ja muidugi spetsiaalselt Microsofti poolt Windowsile optimeeritud riistvara.

Surface Pro 9 on mõeldud ärikasutajale, sellel on kaks Thunderbolt 4 porti kiireks andmesideks ja täpse puutepliiatsiga saab eriti mugavalt teha töid, mis nõuavad joonistamist. 880-grammisena on see kergem, kui mistahes teine 13-tolline sülearvuti ja mahub alla sentimeetrise paksusega igale poole kotisahtlitesse, et alati kaasa võtta. Arvuti on alati kasutusvalmis, kui selle välja võtad.

Surface Pro 9-l on kiire WiFi, mis toetab ax standardit, Bluetooth, korralikud kõlarid ja veebikaamera videokoosolekute pidamiseks. Seega kõik vajalik ärikasutaja igapäevaseks tööks on olemas ja seda vaid tahvelarvuti formaadis, kuhu on mahutatud võimas Windowsiga arvuti.

Ostes Klickist mistahes Surface´i toote, ootab sind kingitus. Kõigepealt saab kaasa Microsoft 365 Personal kontoritarkvara paketi, mille väärtus 69,99 eurot, kuid Surface Pro 9-ga saad lisaks väga vajaliku Surface Pro X klaviatuuri, mille hind muidu on 169,99 eurot. Koos klaviatuuriga saadki Surface´i kasutada nagu tavalist sülearvutit ja enamgi veel – õhuke Windowsiga tahvelarvuti on samuti alati kaasas.

Microsoft Surface Laptop Go 2 12 (hind 699,99 eurot) on aga äriklassi Pro-mudelist soodsam – pea poole soodsam. See sarnaneb klassikalisele sülearvutile, kuid peidab endas endiselt mitmeid Surface´i seeria põhiomadusi: pikk akuaeg (13,5 tundi), väga kerge (1,13 kg), Microsoft Teamsi kõnedega ühilduv, Windows 11-ga ja kiire Inteli protsessoriga. madalate mugavate klahvidega saab tööd teha kus iganes ja kontoris olles saab Surface Dock 2 abil ühendada välise monitori. Väliste seadmete jaoks on USB A ja USB C pesa, kiire WiFi (ax) töötab samuti. SSD massmälu on eemaldatav, seega saab seda vahetada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.