Klicki 1000 soovitust

Osta täiesti kontaktivabalt – kontoritarkvara pluss viirusetõrje kõigile nutiseadmetele

Mitmed turvatarkvarade tootjad hoiatavad, et koju kolinud töötajaid ähvardavad ka arvutiviirused ja muu pahavara enam kui kunagi varem. Selleks, et kodus saaks sama mugavalt ja turvaliselt tööd teha kui kontoris, kasuta korralikku tarkvara, mis end pidevalt värskendatuna hoiab.

Siin ongi komplekt kõigeks, mida kodus vajad – korralik personaalse litsentsiga Microsofti kontoripakett Office 365 Personal ning koos sellega ka viirusetõrje F-Secure SAFE, mis kaitseb lisaks sinu arvutile ka kõiki muid koduseid nutiseadmeid.

Tarkvarakomplekt F-Secure Safe + Office 365 Personal (hind 49,99 eurot) on praegusel kontaktivaba suhtlemise perioodil ideaalne tellida, sest mingeid füüsilisi karpe pole vaja kohale toimetada ega kullerit oodata. Tegemist on täielikult elektroonilise tootega – ostes saad koodi, millega omale kõik vajalik alla laadida ja paigaldada.

Mõlemad litsentsid, nii Office 365 Personal kui F-Secure SAFE kehtivad ühe aasta. Kuna tegemist on pilvepõhiste rakendustega, siis uuendused saabuvad automaatselt ja alati võid oma arvutis kasutada kõige uuemat ja turvalisemat versiooni. Microsofti kontoritarkvara komplektis on tuttavad igapäevased rakendused, millega oled tööl kindlasti juba kokku puutunud – Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja OneNote nii PC-le kui Mac-ile. Lisaks Publisher ja Access ainult PC-dele.

Installimiseks kehtib litsents nii arvutitele kui muudele nutiseadmetele – näiteks tahvlitele ja nutitelefonidele. Andmete salvestamiseks võid kasutada pilveteenust, kuhu 1 TB mahuga on võimalik teha näiteks varundust kõigist seadmetest, mis on kodukontori puhul kindlasti vajalik, sest selle sisu tavaliselt ei kaitse töökoha turvatud serverid. Pilve salvestamine on hea ka teistega oma tööde ja failide jagamiseks, olgu need siis Wordi dokumendid või perepildid. Jagamisel saad ligipääsuõigusi muidugi ise OneDrive´ist seadistada.

Kuna Microsoftile kuulub ka tuntud suhtlustarkvara Skype, siis Office´i kasutajad võivad iga kuu kasutada 60 minutit tasuta Skype’i kõneaega kuus, et helistada sõpradele ja tuttavatele. Valida saab kõnesid nii mobiilivõrkudesse kui lauatelefonidele.

F-Secure SAFE aga pakub täislahendust sinu koduseadmete turvamiseks viirusetõrjest kuni kadunud seadme leidmiseni. Installides tarkvara vastava versiooni nii arvutisse, nutitelefoni kui tahvelarvutisse, kontrollib SAFE nii allalaaditud faile kui e-kirju ning vaatab üle lingid, millel tahad klõpsata. Kui tahad piirata internetiotsingut ja kahjulikke saite näiteks lastele, siis saab ka sellise filtri F-Secure´i turvatarkvarast sisse lülitada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.