Ostad mänguri sülearvuti? Siis saad klapid ka!

Kui otsid endale sülearvutit, millega arvutimänge mängida, siis tavaliselt läheb vaja ka erinevaid lisasid. Üks olulisemaid neist on muidugi head mänguri kõrvaklapid.

Kui oled endale siit sobivat mänguriarvuti välja valimas, siis jälgi valiku käigus ka kingituse märki – just nendele mudelitele tulevad kaasa tasuta väga head mängur kõrvaklapid Creative Sound Blaster Blaze V2 (väärtus 59,99 eurot).

Mis teevad siis need heaks just mänguri jaoks?

Esiteks on neil eemaldatav varre otsas mikrofon, mis mürasummutusega kaotab ebavajalikud taustahelid. Seega saad mängida kus iganes, taustal olev müra ei sega. Kui ei taha mikrofoni kasutada, võid klapid muuta tavalisteks.

Juhtmega lisavarustusel on traditsiooniline 3,5 mm ühenduspistik, mis sobib pea kõikide sülearvutite ja mängukonsoolidega.

Suur 40 mm läbimõõduga kõlarielement toob aga kõrva võimsad ja mahlakad bassid. Lisaks mängudele saad väga hästi ka muusikat kuulata.

Sound Blaster Blaze V2 teeb mänguri jaoks sobivaks ka pehme sametine polsterdus ja pehmendusega peatugi, seega saab nende klappidega mugavalt mängida kaua aega järjest. Juhtme küljes on veel sisseehitatud juhtimispult, millelt saab kiirelt helitugevust reguleerida või mikrofoni vaigistada.

Topeltvõidu saab aga siis, kui valid ka praegu soodushinda omava sülearvuti mudeli – nii saad arvuti odavamalt ja klapid lausa tasuta kauba peale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.