Klicki 1000 soovitust

Osutid ja nutikus ehk klassikalise väljanägemisega nutikell petab ära

Kui tahad endale klassikalise väljanägemisega käekella, kuid moodsa inimesena hindad ka kella tarkust, siis see Foreveri nutikell võibki olla just see õige.

Nutikus kellas on hea, aga see ei pea randmelt kogu aeg vastu plinkima. Selleks on Forever SW-100 välimuselt nagu korralik käekell ikka, ehkki, tõsi küll, füüsilised osutid on kadunud. Nende asemel saab valida elektroonilise kellasihverplaadi, mis kuvab tõetruusid seiereid minuteid ja tunde näitamas.

Kaks-ühes: sobib nii tööle kui trenni

Kui pulsikellad näevad tavaliselt välja sportlikud ja veekindlad, ärikellad aga massiivsed, metallist ja mitte nii higistamiskindlad, siis see nutikell sobib käele kogu aeg. SW-100 omab ilmastikukindluse standardile IP66 vastavat tugevust (tolmu- ja veejoakindel), mis tähendab, et duši alla võib sellega minna, aga lausa sukelduda siiski ei soovitata. Sellest enamasti piisab aktiivsele inimesele igaks elujuhtumiks. Nagu pulsikelladki, loeb Foreveri kell samme, arvestab kaloreid, jälgib und ja mõõdab pulssi, kuid lisaks on selle puutetundlikule ekraanile toodud ka mitmed telefoni juhtimise funktsioonid.

Näiteks saab…

  • vastu võtta telefonikõnesid või neist keelduda otse nutikellalt
  • saata sõnumeid
  • lugeda kella ekraanilt telefoni saabunud sõnumeid ja saada neist (vibratsiooniga) märguandeid
  • juhtida muusikapleierit, mis mängib telefonis

Nutitelefoniga ühendab Forever SW-100 end üle Bluetoothi, mobiilile tuleb alla laadida kella jaoks vajalik Foreveri äpp, mis on olemas nii IOS-ile kui Androidile.
240 x 240 piksliga 1,22-tolline ekraan näitab sõnumeid ja imiteerib osutitega kella erinevaid sihverplaate, aga kui tahad midagi tehnitsistlikumat, võid valida ka digitaalse numbritega sihverplaadi.

Erinevalt paljudest n-ö täielikest tipp-nutikelladest kestab Foreveri 300 mAh akuga kell rohkem kui ühe päeva – lausa seitse päeva.

Forever SW-100 maksab Klicki poes 99,99 eurot.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.