Klicki 1000 soovitust

Pane kõik pildid moodsasse raami – digipildiraami!

Piltide raamimist võib muidugi ka endiselt teha, aga digiajastul, kus iga päev tehakse kümneid või sadu perepilte, on raske neid kõiki kuhugi ära paigutada. Digipildiraam aitabki kasvõi tuhanded pildid alati silma all hoida, neid vahetada ja organiseerida vastavalt meeleolule, ajale või külalistele.

Digitaalne pildiraam Frameo 10″ (hind 119,99 eurot) on suuruselt nagu keskmine tahvel – 10-tollise ehk 25-sentimeetrise diagonaaliga ja näitab oma digitaalsel ekraanil pilte. Ekraani ümber on must või valge raam, püsti hoiab tugijalg. Kuid pildiraam mitte ainult ei näita – puutetundlikult ekraanilt saab fotosid vahetada ka või pildiraami seadistada.

Seadistada saab samuti mobiiliäpist FRAMEO, määrates ära, mis parajasti ekraanil on ja kuidas vaheldub või kes saavad uusi pilte lisada.

IPS-puuteekraaniga digipildiraam on võrgus üle WiFi ning “pardal” on veel 16 GB välkmälu, kust saab kõike näidata ka siis, kui netiühendust pole. MicroSD kaardilt saab veel pilte juurde laadida.

Lisaks JPEG-formaadis piltidele näitab digitaalne lõuend ka MPEG- ja 3gp-formaadis videoid. Ning lisaks endale saad lasta pildiraamile pilte saata ka headel sõpradel ning teistel pereliikmetel. Pildi alla võib lisada pildiallkirjad ning näidata uusi kas iga kümne sekundi tagant või pooletunnise muutumisajaga.

Öösel, kui vaja toas pimedust, oskab aga seade end ise välja lülitada just neil tundidel, mis on seadetest määratud.

Toiteks saab kasutada USB laadijat, FRAMEO 10″ pildiraamil on microUSB pesa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.