Parim seiklus on jäädvustatud seiklus ehk ära jäta oma uut GoPro-d maha!

GoPro-l on õnnestunud saada oma tootenišis sünonüümiks. Kui räägitakse seikluskaamerast, siis öeldakse tihti lihtsalt “GoPro”. Neile, kes elavad keskmisest seikluslikumat elu, on see kaamera hädavajalik. Iga põlvkonnaga paremaks läinud mudeli viimane uuendus on samuti ajaga kaasa läinud ja lisandunud on mitu uut omadust veel paremaks jäädvustamiseks.

Seikluskaamera GoPro Hero11 Black (hind 549,99 eurot) sai kõige parema sensori, mis pole muidugi üllatus, sest uuel mudelil peakski ju pildistamine paremaks muutuma. Nüüd saab teha enam kui 4K kvaliteediga ehk 5,3K resolutsiooniga videoid ja 27 MP fotosid. Auhinnatud HyperSmooth 5.0 stabilisaator aitab luua paigal püsivaid sujuvaid liikumise pealt videoid ilma statiivita käes hoides ja kehvemates valgusoludes ning tulemust saab kohe vaadata kahelt LCD ekraanilt. Kaamera laeb akude laadimise ajal klipid automaatselt pilve, nii et ise ei pea eraldi sellega vaeva nägema.

Veelgi enam – uus pilveteenus sisaldab seiklusvideo automaatset tootmist. Kui klipid on pilves, valib robot välja efektseimad kaadrid, monteerib need kokku, lisab taustamuusika ning isegi kui sul pole tahtmist või oskusi filmi teha, saad endale üsna profina välja nägeva teose.

Ringi liikudes ja põnevaid seiklusi filmides on tavaliselt viimane asi, millele märkad tähelepanu pöörata see, kas taustal horisont ikka jäi otseks või mitte. Selle hoiab alati sirge ja sujuvana nn digitaalne lääts Linear + Horizon Lock. Gimbalit ega muid peeneid abivahendeid pole vaja.

Kaameral on hulk põnevaid režiime. Üks neist lubab näiteks valgusmaalimist teha.

Muidugi on uus mudel veekindla korpusega (kuni 10 meetrit), aku kestab kauem kui enne (38% kauem) ning madalatel temperatuuridel ei kustu see enam nii ruttu ära kui varem.

Kaks ekraani on aga sel lihtsal põhjusel, et saaks filmimise ajal ka iseennast vaadata ehk seda, mis kaadrisse parajasti jääb. Tagumine kaamera on menüüde jaoks, teiste filmimiseks ning piltide järelvaatamiseks.

HERO11 Black teeb ka video otseülekannet ning sellega saab hakkama veel mugavamalt, kui varem.

Kaameral on menüüdes kaks režiimi – lihtne ja professionaalne. Lihtsaga ei eksi menüüde rägastikku ja saad põhinuppudega lihtsalt salvestada. Pro režiimis aga avanevad kõik seadistused ning võib salvestada ka seadeid lihtsa režiimi nupuvajutuste jaoks.

Kuna kaameral on oma GPS ning hulk sensoreid, siis saab salvestada videoga koos piltide ja kaadrite asukohta ning kaamerale mõjuvaid erinevaid jõudusid ja kiirendusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.