Pidu kohvriga kaasa: selle Denveri kõlariga saab maha pidada päris suure peo

Bluetoothiga kõlarid ei pea olema pisikesed, need võivad olla ka kohvrisuurused, sest pidu, kus need muusikat tagavad, võib samuti olla ilmatu suur. Siis ju väikesest taskukõlarist ei piisa.

Denver TSP-306 (hind 99,99 eurot) ongi selline, mis ei löö niigi pingelisse suviste pidude eelarvesse järjekordset auku, vaid laseb üsna soodsalt organiseerida koju, kontorisse või õueüritusele unustamatu muusikaelamuse.

Kõik vajalik on suure, kaheksatollise membraaniga kohvriga kaasas: LED-valgusefektid, aku ning muidugi võimalus kõike mobiilist juhtida. Isegi karaoket saab laulda.

Lisaks Bluetoothile saab muusikat saata üle tavalise 3,5 mm sisendi juhtmega või pista kõlari külge juba salvestatud muusikakogu USB mälul või microSD andmekandjal. Sealt mängitakse MP3 palasid.

Kui parem mõte tundub hoopis raadiost midagi kuulata, siis seegi on kõlarile sisse ehitatud koos automaatse raadiojaamade otsijaga.

Mikrofonisisendisse saab lisada karaokemikrofoni, mis on kaasas ning vabast USB pesast saab nutiseadmeid laadida. Väljundvõimsus on kõlaril 20 vatti, kõlar töötab nii 1800 mAh taaslaetava liitiumaku pealt kui tavalise elektritoitega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.