Klicki 1000 soovitust

Printimine ilma kassettideta – lisa pudelist värvi just nii palju, kui vaja

Kassettidest räägitakse tänapäeval aina vähem ja mõned ei teagi, mis need on. Niisamuti kipuvad tulevikus unustusse vajuma ka tindiprinterite kassetid, sest uue tehnoloogiaga pole neid vaja pidevalt vahetada. HP uued tindiprinterid kasutavad värvimahuteid, mida saab täita spetsiaalsetest pudelitest ning kallata juurde just nii palju, kui vaja. Raisku ei lähe midagi.

HP Ink Tank Wireless 415 (hind praegu 165,99 eurot) kontorikombaini kasutatava HP Ink Tank´i süsteemiga saab välja trükkida 6000 mustvalget ja kuni 8000 värvilist lehte. Topeltmahuga musta tindi pudelist saadava värvikogusega võib aga printida juba kuni 15 000 lehekülge. Ühe lehekülje väljatrüki hind tuleb nii oluliselt soodsam kui kassettidega. Viimastes on küll ka vajalik kogus tinti sees, kuid iga kord tuleb osta ka kassett ise, mis on tunduvalt kallim, kui lihtsalt värvipudel.

Võib küll tunduda, et selliste lahtiste pudelitega tegelemine on üks määriv ja tüütu tegevus võrreldes kassettidega, kuid tegelikult midagi keerulist siin pole. Tindipudelid tuleb nimelt kindlalt fikseerida printeri täitmisava külge ja kuskilt midagi ei tilgu ega pritsi. Ka pigistama ei pea pudelit, et see tühjaks saaks – oma ehituse tõttu valgub tindianum ise tilgatumaks. Kui aga kõik ei mahu korraga printerisse, võib tindipudeli ka poole pealt taassuletava korgiga kinni panna. Läbipaistvate tindimahutite tõttu on alati näha, millal printer täitmist vajab.

Lisaks uuemale ja mugavamale täitmistehnoloogiale on ka värv ise paremaks muutunud. HP originaaltint kestab paberil nüüd 22 korda kauem kui tavaline tint, seega saad väljatrükke säilitada pikka aega, ilma et need luitunuks muutuksid.

HP Ink Tank Wireless 415 on lisaks printimistöödele sobiv ka muudeks kontoritöödeks, sest kaane all petub lameskanner. Sellega saab kuni A4 suuruseid dokumente sisse skannida ja arvutisse saata või otse printerisse paljundada. Mobiiliäpiga on võimalik printida ka nutiseadmest, valides välja telefonis olevad pildid või muud failid ja need printerisse saata. Mobiiliäpp näitab ka tindi taset mahutites ja lubab skaneerida mobiilikaameraga, saates tulemuse printerisse. WiFi ühendusega võid aga juhtmevabalt printida ükskõik millisest teisest seadmest samamoodi, kui sellel on võrguligipääs.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.