Klicki 1000 soovitust

Puit, kangas ja Bluetooth – õuekõlari kolm kestvat komponenti

Puit ja kangas koos ilmakindla Bluetooth-kõlariga on huvitav kooslus, mis peab vastu ajale nii moe poolest kui sellepärast, et see seade on ilmakindel ja võib kaasa võtta nii suusamajakesse kui suvel piknikule.

KitSound Diggit 2+ (hind 39,99 eurot ehk praegu 20 protsenti odavam) ongi selline kõlar, mis töötab juhtmevabalt igas mõttes – sellega saab üle Bluetoothi ilma kaabliteta ühendada mõne nutiseadme ja sisemine aku kestab kuni kaheksa tundi (laadimisaeg 3 tundi), nii et ei pea seinakontakti lähedal olema terve pika päeva või õhtu.

Omapärase lahendusena on Bluetooth-kõlaril kaasas maasse surutav tugijalg, millega saab kõlari püsti panna nii lumme kui murukamarasse. Seega pole muret, kuhu see paigutada, et pidu püsti panna. Samuti aitab jalg helil paremini välja tulla ja see ei sumbu maapinna lähedal.

IP55 vastupidavusstandardile vastavus tähendab, et Kitsound Diggit 2+ suudab ära kannatada nii tolmu kui ka keskmise tugevusega veejoad igast suunast – see on enam, kui aastalõpul igal pool müüdud õuevalgustid ja jõulutuled, mis on tavaliselt IP44 kestvusstandardile vastavad ja peavad vastu vaid vihmasabina käes.

Kui kasutad üht kõlarit, saad nautida muusikat igast suunast, sest seade kiirgab heli 360 kraadi ulatuses. Kuid saab ühendada ka kaks kõlarit stereopaariks – siis töötab üks parema, teine vasaku kõlarina.

Kõlari küljes on ka helendav LED-ring, mis aitab seadet pimedas üles leida ning lisab meeleoluvalgust.

Ülemisel küljel on ka neli suurt mugavat nuppu: heli valjemaks, heli vaiksemaks, sisselülitamise ja kõnede vastuvõtu nupp. Kui oled selle seadme ühendanud nutitelefoniga, siis käitub Kitsound nagu handsfree ja saab ka kõnesid vastu võtta ning rääkida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.