Klicki 100 soovitust

Rahakotileidja ei lase sinu rahal ja pangakaartidel kunagi ära kaduda

Naerame päris tihti tuulepeade üle, kes oma asju pidevalt üles ei leia, kuid üsna tihti raiskame ka ise kallist aega oma telefoni või rahakoti otsimisele. Selleks, et tähtsad asjad kiiremini üles leida, on olemas abivahend.

Kõige lihtsam lahendus sellisele igapäevasele probleemile on Orbiti kaart (39.99 eurot), mis on sama õhuke ning samade mõõtmetega kui tavaline krediitkaart. Torka see endale rahakotti teiste kaartide vahele ja ei kaota enam oma rahakotti niisama lihtsalt.

Rahakoti leidmiseks vajad tasuta telefonirakendust, mis paneb kaardi rahakoti vahel “helisema”. Süsteem toimib üle Bluetoothi mõlemas suunas, seega võid omakorda kaardile vajutades helistada ka kadunud telefonile ja see hakkab samuti helisema isegi siis, kui on hääletu režiimi peal.

Kui oled rahakoti unustanud näiteks pargipingile või on see sul seenemetsas kogemata taskust välja kukkunud ja Bluetoothi levialast väljas, pole veel kõik kadunud. Telefonirakendusega saad välja peilida selle viimase asukoha, mis aitab sul meenutada paika, kuhu ese täpselt jääda võis. Kohale minnes on juba lihtne panna kaart helisema ja rahakott ongi leitud.

See väike abivahend võimaldab endast ja oma sõpradest teha ka mugavalt selfisid. Aseta telefon kuni 30 meetri kaugusele mõnele kindlale alusele, vajuta kaardile ja selfipulka pole sul enam vaja.

Kaardi aku kestab laetuna kuni kolm kuud ja seda saab USB-kaabliga pidevalt uuesti täis laadida. Aku annab enne tühjenemist telefonirakenduse kaudu märku ja nii saad akut alati õigeaegselt täita.

Orbiti kaart on tark valik kõigile, kes tahavad säästa oma aega ning mitte raisata seda rahakoti, telefoni või miks mitte mõne muu eseme otsimisele. Kurb oleks, kui meile väärtuslik ese jääbki kadunuks, samas kui ühe pealtnäha tavalise kliendikaardiga oleks saanud selle lihtsa vaevaga üles leida.

Orbiti rahakotileidja kasutamise kohta vaata lähemalt sellest videost:

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.