Klicki 1000 soovitust

Retrohõngulised kõrvaklapid, mis üllatavad mitmel moodsal moel

Kerged, 80-ndate stiilis kõrvaklapid võidavad ilmselt su südame kohe, kui neid kasutad, sest esmapilgul lihtsad klapid lubavad teha pea kõike, mida selle sajandi tehnoloogia võimaldab.

Juhtmevabad kõrvaklapid JLAB Rewind Retro (hind 39,99 eurot) näevad välja kui vanema venna poolt aastakümneid tagasi kappi unustatud klapid. Kui aga neid lähemalt vaatad, siis avastad peagi, et oled välimusest täiesti petta saanud.

Tänu Bluetooth-ühendusele on klapid juhtmevabad – nendega võid käia toas või väljas vabalt ringi ilma, et peaksid kartma muusika katkemist või kvaliteedi olulist langust kuni kümne meetri raadiuses. Klapid tuleb vaid eelnevalt paari tunni jooksul micro-USB kaabli abil täis laadida, “paaritada” arvuti või telefoniga ning 12 tundi mõnusat muusikat on garanteeritud.

Kõrvaklappidesse on ehitatud kolmeastmeline ekvalaiser, millega saab valida kolme erineva heliseadistuse vahel sügavate bassidega helikõlani välja. Sisseehitatud mikrofoniga saab vastata telefonikõnedele ning jagada käsklusi pidevalt arenevatele tehisintellektidele – Sirile või Google Assistant`ile sõltuvalt sellest, mida kasutad.

Klapid on painduvad ja varustatud mustade ja oranžide kõrvapatjadega, mis on kergesti vahetatavad. Kõiki funktsioone, sealhulgas klappide sisse- ja väljalülitamist saab kontrollida mugavalt ühe, kõrvaklappide küljel asuva nupu abiga. Seda tuleb kas üks või mitu korda kergelt vajutada või pikemalt all hoida. Kuna kõik käsklused on üsna loogilised, siis ei teki probleeme nende meeldejätmisega.

Seega kui hindad endiselt möödunud sajandi mõnusat retrostiili, siis ei peagi 21. sajandi tehnoloogiat hülgama – nendes klappides on retro ja moodsad võimalused ilusti ühendatud.

Vaata lühikest videot, kuidas neid vingeid vintage-klappe kasutada:

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses