Samsung Galaxy A7 – kolm kaamerat massidesse!

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Palju räägitakse kõige kallimatest ja võimsamatest telefonidest, kuid tavalised kasutajad ostavad hoopis teisi, vähem esikülgedele ja arvustustesse sattuvaid mobiile – selliseid, mille hind jääb 300 euro kanti ja mis pole nii vingete tehniliste näitajatega, kuid siiski täiesti head telefonid igapäevatoiminguteks. Samsung tõi oma uue Galaxy A7 (2018) mudeliga (hind 289 eurot) aga nii mitmedki n-ö kõrgklassi omadused rahvatelefoni sisse.

Kolmas kaamera tagaküljel

Sel sügisel esitletud uus nutitelefon on kolme tagakaameraga, mis on üks esimestest nii odavatest kolme tagumise kaameraga telefonidest. See tähendab, et nüüd ilmselt jõuavad ka seda tüüpi kaamerad kõigini ja piltide kvaliteet veebis, sotsiaalmeedias ja isiklikes arhiivides saab uue taseme. Kolmik-kaameratest üks on tava- ja teine ülilainurkkaamera, seega mahuvad nüüd alati kõik vajalikud asjad pildile ning pole probleemi, et keegi grupipildile ära ei mahu või reisil olles mõni oluline vaatamisväärsus tervenisti pildile ei jää.

24-megapikslise sensoriga tehtud pildid on teravad ja selged, kolmas kaamera aga annab piltidele sügavusinfo, nii et saab teha selliseid bokeh-efektiga kaadreid, nagu teevad peegelkaamerad.

Näotuvastus ja muud tipptelefonide võimalused

Galaxy A7 (2018) toob massidesse muudki kui ainult hea pildistamisvõimaluse. Küljel on sõrmejäljelugeja, näotuvastus tähendab, et ka kolmesajaeurose telefoniga võib nautida mugavat turvalisust,  FHD + eraldusvõimega Super-AMOLED-Infinity ekraan aga näitab nii pilte, videoid kui veebisisu paremini kui varem kirkal ja värvirohkel ekraanil. “Kulmu” küll Galaxy A7-l pole, kuid ekraan on siiski väga kitsaste servadega, nii et kuuetollise diagonaaliga vaateväli on tunduvalt kitsamas korpuses, kui vanasti nii suure ekraaniga telefonidel oli.

Muudki näitajad on sellel uuel telefonil sellised, et häbeneda pole eriti midagi: kaheksatuumaline Exynos 7885 protsessor, 4 GB põhimälu, 64 GB välkmälu, 3300 mAh aku ja kiirlaadimine. Lõpuks saabki öelda, et on võimalik osta odav ja hea asi, mitte ei pea tegema valikut, kas võtta odav või võtta hea.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.