Klicki 1000 soovitust

Samsungi printerid muutusid HP-ks ja uued mudelid ongi nüüd kohal

Ilma suurema kärata müüs Samsung oma printeriäri kaks aastat tagasi selle valdkonna tipptegijale HP-le. Nüüd on need printerid kohal – HP logoga, sest miljardi dollari tehingus lepiti kokku, et Samsungi printerid lähevadki edaspidi HP logo alla – välja arvatud Lõuna-Koreas, Samsungi koduturul.

Siin on kaks printerit, mis ongi sellest tehingust sündinud.

Laserprinter HP 107A alla 100 euroga

Laserprinter HP107A (99,99 eurot) on lihtne, kiire ja selge väljatrükiga mustvalge A4 laserprinter, millel pole üleliigseid kellasid-vilesid ning mis sobib kõige paremini sinu lauaarvuti kõrvale. Ühendus käib üle USB 2 ja see on olemas enamusel seadmetel, kust tahad välja printida. Võrguühendus paraku nii odaval mudelil puudub.

Eeliseks selle mudeli puhul on ka kergus ja kompaktsus – laual võtab vähe ruumi ja tänu lasertehnoloogiale on hoopis vaiksem, kui tindiprinterid. Muidugi on HP107A-le omane ka laseri kiirus – välja trükib see seade 20 lehekülge minutis ja ühe lehekülje hind tuleb soodne.

Kontorikombain HP 135W MFP WiFi – vaid pisut kallim, kuid kõik vajalik kontoritööks olemas

Kui lisad tavalise laserprinteri hinnale veel ligi 50 eurot, saad juba kontorikombaini, millel on kõik funktsioonid kontoritööks olemas: kiire printimine, skannimine, üle võrgu väljatrükk, mobiiliäpist ja mobiilsetest seadmetest üle pilveteenuse printimine, paljundamine – kõik on olemas.

Kontorikombain on samuti kerge ja kompaktne, kuid samas ka kiire ja vaikne. Lameskannerisse saab sööta kuni 150 lehte ning väljundsahtlisse mahub 100 lehte. Skanner töötab paljundusmasinana, seega lisaks arvutisse või telefoni saatmisele saadetakse skännid vajadusel otse printerisse ilma arvuti vahenduseta.

Tänu WiFi ühendusele saab trükkida välja ka üle võrgu ning pilveteenuste abiga kõikjalt maailmast, lisaks mobiiliäpile on toetatud ka pilveteenused Apple AirPrint ning Google Cloud Print.

Kuni 20 lehekülge minutis on piisav trükikiirus keskmise väikefirma jaoks, kui on vaja vahest korraga ka palju reklaammaterjale või dokumente välja trükkida, soovitatav kombaini koormus on 2000 lehekülge kuus. Kaherealiselt ekraanilt on alati näha printeri staatus ja funktsioonid, mis valitud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.