Klicki 1000 soovitust

See Logitechi komplekt klaviatuurist ja hiirest võib sinu töövõime uuele tasemele viia

Tavaliselt on nii, et kui töötad iga päev halva klaviatuuri ja hiirega, võib sellega isegi ära harjuda, aga töökiirus on märkamatult langenud ja üht asja pead tegema hoopis kauem. Teistpidi – hea ja kiire hiire ning mugava klaviatuuriga on aga üsna võimatu tagasi pöörduda kehvade töövahendite juurde, sest raske on tagasi harjuda. Seega need kaks Logitechi seadet, millest nüüd juttu tuleb, on teatud heas mõttes sõltuvust tekitavad.

Logitechi MX-seeria on juba paljude jaoks saanud legendaarseks, sest uue mudeli tulles tehakse niigi hea tavaliselt veel paremaks.

Juhtmevaba hiir Logitech MX Anywhere 3 (hind 89,99 eurot) on seda tüüpi osundusseadmest juba mitmes põlvkond, millega hiir on iga kord aina paremaks läinud vaatamata sellele, et juba alguses oli latt üsna kõrgele sätitud.

Parim viis seda teada saada on muidugi ise oma käega järgi proovida, aga antud juhul võib usaldada ka võõra soovitust – MX Anywhere 3 on tõesti parajalt kerge ja kompaktne, et igale poole kaasa võtta, samas piisavalt suur, et oleks keskmise kämblaga paras kasutada ning väga täpne.

Tööpinna pärast ei pea muretsema – vastav täpne lasertehnoloogia, mida Logitech on aastaid täiustanud, leiab pidepunkte isegi klaasil liikudes ja on alati kiire ükskõik millisel pinnal kasutades.

Lisaks pakub juhtmevaba hiir võimalust ühendada kuni kolme seadmega (kõhu alt saab nupuga valida kolme seadme vahel) ja ühendus toimib üle Bluetoothi, seega pole vaja USB adapteritega ühtki mobiilse seadme porti kinni panna ning need jäävad reisil olles vabaks muude seadmete jaoks.

Hiire nuppe saab iga äpi jaoks eraldi seadistada (näiteks külgnupud brauseris eelmisele või järgmisele lehele liikumiseks, konverentsitarkvaras samad nupud kõne alustamiseks või lõpetamiseks) ning muidugi võib selle hiirega isegi mängida, sest seade on täpne ja kiire.

Kuid kõigepealt on see muidugi mõeldud ikkagi kiireks töötegemiseks ükskõik kus kohas – mugava hiirega saab palju rohkem ära tehtud, kui pidevalt ebatäpse kursoriga menüünuppe sihtides. Aku kestab 70 päeva, kiirlaadimisega USB C pesast saab tööaega iga minutiga juurde kuni kolm tundi.

Juhtmevaba klaviatuur Logitech MX Keys SWE (hind 119,99 eurot) on paras reisi- ja kontorikaaslane kõigile neile, kellel vaja igal pool mugavalt ja kiirelt teksti sisestada. See klaviatuur on piisavalt õhuke ja kerge, et tõesti sobib ka kaasavõtmiseks näiteks töö ja kodu vahel kulgedes, lisaks on klahvis mõeldud just loomingulise töö ja tarkvaraarenduse tegijatele. Madalatel nuppudel on keskel mugavad sõrmelohud ning klahvikäik kiire ja lühike. Lisaks on paremal täielik numbriklaviatuur koos arvutusteks hea suure pluss-klahvi ja eraldi Enter-klahviga.

Klaviatuur on taustvalgustusega, mis lülitub sisse siis, kui käed klaviatuurile lähenevad. See aitab pikendada niigi pikka aku tööaega, mis ulatub taustvalgustusega kümne päevani, ilma selleta aga kuni viie kuuni. Laadida saab USB C kaabliga ning sel ajal on võimalik klaviatuuri edasi kasutada.

Klaviatuuriga sobib hästi kokku MX Anywhere 3 hiir, mis Logitech Optionsi tarkvaraga lubab kopeerida faile vaid hiire abiga ühest arvutist teise.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.