Klicki 1000 soovitust

See pole pehme mööbel: Trusti juhtmevaba laadija laeb 40 protsenti kiiremalt

Pehme, kangaga kaetud padjake laual on tegelikult Trusti juhtmevaba kiirlaadija, mis võib olla disainielemendina stiilselt sarnane sinu diivanikattele, kuid riidest kattel on teisigi kasulikke omadusi.

Juhtmevaba kiirlaadija Trust Fyber10 (hind 29,99 eurot) on kaetud pehme ja tugeva kangaga, mille eesmärgiks on hoida telefoni laadimise ajal paigal ka siis, kui see vibreerima hakkab ning samas väldib kangas kriimustuste tekkimist mobiilile, eriti kui selle tagakaas on siledast plastikust. Kiirlaadija toetab Qi standardeid 2 ja 3, seega pea kõik nutitelefonid, mis toetavad Qi laadimist, sobivad selle seadmega kokku.

Laadimisalus on väga õhuke – vaid 7 mm, et mobiili sellele laadima pannes pole vaja karta, et see liiga kergesti paigast ära nihkub.

Kiirlaadimist võimsusega kuni 7,5 W saab kasutada Qi toega iPhone´ide ning 10 W režiimi Samsungi vastavate Galaxy mudelite laadimiseks. Lisaks muidugi sobib see ka kõigi teiste levinud mobiilibrändidega, millel vastav laadimistugi olemas. Kaasas on micro USB kaabel, kuid kiirlaadija peab endal olema – kiireks laadimiseks on vaja siis vastavat võimsust toetavat adapterit. Sellega lüheneb tavaline juhtmevaba laadimisaeg kuni 40 protsenti.

Öösel või hämaras akut laadima pannes võid telefoni ka magamistoas voodi kõrvale öökapile jätta, sest laadija tunneb ise ära öised valgusolud ja lülitab juba 20 sekundi pärast LED-valgustuse välja. Samuti on laadijal olemas kaitse metallist esemete kogemata laadimisalusele sattumise vastu – needki tuntakse ära ning laadija ei kuumene üle.

Kogemused tavaliselt näitavad, et kui oled hakanud kord juhtmevaba lahendust kasutama, siis kaabliga laadimine tundub juba väga vanamoeline. Proovi sellesama Trusti kangaga kaetud stiilse laadijaga järele – mugavused, mis peituvad pisiasjades, on teinekord väga olulised.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.