Klicki 1000 soovitust

Selle vidina abil saad olla kindel, et telefon ei kuku kildudeks

Erinevad telefonikorpused teevad seadme kasutamise turvalisemaks, kuna maha kukkudes ei purune need nii kergelt. See uudne vidin peaks aga tegema nii, et telefon üleüldse enam käest maha ei kukugi.

Tegemist on sõrmusetaolise hoidikuga, mille saab kinnitada telefoni külge. Seega kui hoiad telefoni käes, saad sõrme sealt läbi panna, et seadet oleks mugavam hoida. Ühest küljest teeb see hoidmise mugavamaks, kuid teisalt tähendab, et telefon jääb alati kindlalt näpu külge.

Kuna “sõrmus” on pidevalt näpu ümber, siis isegi inimestega kokku põrkamisel või olukorras, kus telefon muidu käest libiseks, hoiab sõrmus seda kinni ning mobiil jääb terveks.

Eriti mugav on hoidik suuremate telefonide puhul, mida võib olla keeruline ühe käega hoida, kuna sõrmed ümber korpuse ei ulatu. Kui tegemist on ka keskmisest libedama korpusega seadmega, muudab see hoidik samuti käeshoidmise turvalisemaks.

Lisaks saab hoidikut kasutada ka tugijalana, et telefoni laua peal püsti hoida. Seega kui soovid seadmest näiteks videot vaadata, saad mobiili lauale asetada ning tagaküljele kinnitud hoidik jätab ekraani püsti, et vaatamisnurk oleks mugav.

Mobiilividina hinnaks on Klicki poes 7,99 eurot.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.