Klicki 1000 soovitust

Sinu mõnusa suvetöö sülearvuti: õhuke, vastupidav ja kiire HP Pavilion 15 Ryzen 5

Suvi on kergete arvutite aeg ja kui oled selle kergusega ära harjunud, siis kindlasti tahad ka aasta pimedamal ajal mugavat mobiilset sülerit kasutada. HP Pavilion 15 Ryzen5 ongi just selline, mis pakub kerge kaalu juures kodutööks piisavalt ühendusi ja võimsust.

HP Pavilion 15 Ryzen 5 mudel (hind 599,99 eurot) on haruldasema AMD Ryzen 5 protsessoriga, mis on loodud spetsiaalselt õhukeste ja mobiilsete arvutite jaoks ning sisaldab ka integreeritud Vega 8 graafikat. Kui oled rohkem tuttav Inteli maailmaga, siis vastab Ryzen 5 ligikaudu Inteli i5 seeria protsessoritele.

Full HD ekraan on mati pinnaga, mida eelistavadki just kontorikasutajad, sest see vähendab peegeldusi ja tagab parema loetavuse.

Pavilioni disain on alati elegantne olnud ning ka see 15-tolline mudel on ühtaegu nii ümarate nurkade kui järskude servadega. Kui arvuti kaane avad, siis tõstetakse ekraanipoolset põhjaosa kõrgemale, nii et klaviatuur jääb kasutaja poole veidi kaldu. See on hea nii parema jahutuse saamiseks põhja all kui ka ergonoomilisemaks klaviatuuri kasutamiseks. Ekraani saab avada kuni 130 kraadi ulatuses.

Põhilised liidesed, mida kodutöö tegija tavaliselt vajab, on kõik esindatud: WiFi ac ehk kiire traadita võrguühendus, kaks kiiret USB 3.1 pesa, üks USB Type-C, HDMI, LAN võrgu pesa, SD kaardi sahtel, kõrvaklapi- ja mikrofonipesa. Muidugi on kitsa ekraaniserva sisse integreeritud ka veebikaamera videokonverentside jaoks.

Klaviatuur on mugavate madalate klahvidega ning isegi eraldi numbriklahvid on esindatud, mis teeb töö mugavamaks neil, kelle igapäevatöö nõuab palju numbrite sisestamist. Hämaras töötamise muudab lihtsamaks klahvide taustavalgustus.

Arvutil on tavalisest laiem hiirenuppudeta puuteplaat, millel hiirenupud toimivad plaadi alumist serva vajutades.

Alla 600-eurone arvuti kaalub 1,85 kg, seega on tegemist ka hea kaalu-hinna suhtega. Teatavasti on kergemad ja õhemad sülearvutid tavalistest oluliselt kallimad, kuid HP Pavilion 15 Ryzen 5 on mobiilsete seadmete klassis üsna taskukohane.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.