Klicki 1000 soovitust

Skullcandy Dime – kauakestvad juhtmevabad klapid sobivad hästi ka sajusteks päevadeks

Viimaste lörtsisadude ning muidugi ka kevadiste ja suviste soojemate vihmade ajaks sobivad sellised juhtmevabad klapid, millega võib ka märjema ilmaga julgelt õue minna. Juhtmevabadus on samuti kõndides või trenni tehes oluline. Just sellised klapid on Scullcandy Dime (hind 39,99 eurot). Lisaks heale hinnale on need ka stiilsed ja IPX4 niiskuskindlusega.

Häid omadusi, miks need võiksid olla õiged klapid, on veelgi. Aku kestab näiteks klappidel 3,5 tundi, millele annab kompaktne laadimiskapsel juurde veel 8,5 tundi. Seega kokku on juhtmevaba muusikakuulamist ligi 12 tundi, mis on täiesti piisav terveks päevaks hommikust õhtuni.

Laadimiskapsel on tõesti kompaktne, seda võib võrrelda suuruselt näiteks autopuldiga: 6,22 cm pikk ja 3,89 cm lai, seega mahub igasse taskusse. Võid selle isegi võtmehoidja külge kinnitada, selleks on aas olemas.

Kuna mõlemal kõrvaklapil on sisseehitatud mikrofon, siis saab nii üht klappi eraldi kui kaht klappi korraga kasutada telefonikõnedele vastamiseks. Puutepindadelt võib kõnede vastuvõttu ja ka muusika pausile panemist või helivaljust juhtida. Mobiili pole selleks vaja taskust välja tõmmata, mis on jällegi üks pluss mõnel vihmasemal-tuulisemal päeval väljas klappe kasutades.

Komplektis on kaasas nii laadimiskarp, lühike laadimiskaabel, muidugi klapid ise ja vahetatavad silikoon-otsikud, et leiaksid endale kõige sobivama ja kindlamini püsiva variandi kolme erineva suurusega paari seast.

IPx4 veekindlus aga tähendab, et Scullcandy Dime peab hästi vastu nii higistamisele, niiskusele kui ka kergele vihmasabinale. Ujuma ära nendega siiski mine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.