Klicki 1000 soovitust

Skullcandy PLYR – mänguriklapid, mis häälestuvad kuulmise järgi

Mänguriklappidel Skullcandy PLYR (hind 149,99 eurot) on olemas kõik vajalik nii mängimiseks kui ka lihtsalt muusika kuulamiseks – klapid üilduvad kõigega, isegi ühendusvõimalustest on olemas nii juhtmega kui juhtmeta variant. Kuid ka välimus on neil silmapaistev. Tootja polegi püüdnud kruvipeasid kuularitel ära peita, on need hoopis värviliseks võõbanud ja see ongi stiilne.

Skullcandy pöördus just hiljuti mängurivarustuse tootmise juurde tagasi ja nagu nad ise ütlesid, ei tahetud seda teha lihtsalt mõne järjekordse mänguritootega, vaid just millegi erilisega. Korraga tuligi välja kolm toodet.

Skullcandy PLYR on neist eriline selle poolest, et klapid pole mõeldud mõne kitsa niši jaoks, vaid kasutatavad igas olukorras. Mängida saab kõigil levinud mängukonsoolidel, kasutades klappide kuulareid ja mikrofoni, aga muidugi ka PC ja Maci platvormil, nutiseadmetes ja miks mitte ühendada oma klapid isegi nutikellaga, kui see Bluetoothi toetab? Kõik on võimalik.

Sees on tavatult suured 50 mm läbimõõduga dünaamilised kõlarielemendid, mis pakuvad selget kõla ja basse nii mängude, muusika kui meedia jaoks. Enhanced Sound Perception häälestab aga heli täpselt vastavalt kasutaja kuulmisele. Mängude jaoks on olemas ruumilise heli tugi, mis annab teada igast krabinast ja krõpsust ükskõik mis suunas. Nii ei jää midagi märkamata ja keegi ei saa sind mängus ootamatult üle kavaldada sel põhjusel, et sul jäi midagi kuulmata.

Kiirlaadimisega aku kestab klappidel 24 tundi, Skullcandy lisatarkvaraga saab teada nii laetuse taseme kohta kui ka erinevaid seadeid ise muuta. Kui mängides Bluetoothi ei usalda või on selle viide liiga pikk, võib kasutada ka eraldi 2,4 GHz adapterit, mis tuleb eraldi hankida ja mis tagab tippklassist kiiruse ning ühenduse kasvõi profitasemel mängides.

Muidugi on olemas traditsiooniline 3,5 mm pesa, mille kaudu saab ühendada klapid ka siis, kui aku tühi või kui seade, millest tahad kuulata, mingil põhjusel muid ühendusviise ei toeta.

Varre otsas olev Boom mikrofon on eemaldatav, kui seda ei kasuta, aga kui kasutad, siis tagab see erksa heli ilma segavate taustahäälteta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.