Klicki 1000 soovitust

Slaidid ja Logitechi pult – kui esined, siis ära neid maha unusta

Kui oled idufirmas, kus peab pidevalt pitch´ima võimalikele investoritele või oled müügimees, kes slaide võimalikele ostjatele esitleb või hoopis kooliõpilane, kes peab oma referaate, kursusetöid ja lõputöid suurel ekraanil kaitsma, siis see pult on just sulle. Ja teistele ka.

Logitechi esitluspult Presenter R700 (hind 89,99 eurot) on väga sobiv abivahend kõigil ülalnimetatud juhtudel, kuid sobib ka lihtsalt arvuti juhtimiseks näiteks filmivaatamise ajal või fotode sõpradele näitamiseks. Esinemiseks on aga olemas mitmeid vajalikke lisaomadusi.

Näiteks saab Logitechi puldi ekraanil panna jooksma taimeri, mis näitab esitluseks järelejäänud aega. Kui sul on kindel ajavahemik, mille jooksul pead oma esitluse ära näitama, siis pideva kellajälgimise asemel on hea diskreetselt ja märkamatult puldil olevat loendurit jälgida. Tegelikult pole isegi vaja neid numbreid isegi silmanurgast vaadata, sest pult annab vibreerimisega ise märku, kui aeg hakkab otsa saama.

Pult on mugav ja käepärase kujuga, töötab kahe AAA patareiga, on varustatud ka punase laserpointeri ehk osundajaga ning pimesi äratuntavate nuppudega, mis toovad ekraanile järgmise või eelmise slaidi ning alustavad näiteks video mahamängimist. Samuti on võimalik pulti peale esitlust välja lülitada.

Arvutiga ühendatakse seade juhtmevabalt samamoodi, nagu juhtmevabad hiired ja klaviatuurid – USB adapteriga. Ühendus töötab kuni 30 meetri raadiuses ja levialast antakse samuti märku ekraanil oleva indikaatori abil.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.