Klicki 1000 soovitust

Soovid võimsat bassi väikeste kõrvaklappidega? Siis sobib hästi Skullcandy Indy

Väikeste nööpkõrvaklappide üheks põhipuuduseks on olematu või vähene bass. See on ka üsna loogiline, sest pisikeses kõrva käivas korpuses ei saa suuri kuularielemente kasutada. Kuid võimsamat bassi on siiski võimalik saavutada, kui selle nimel pingutada. Skullcandyl on selleks vastav mudel.

Nööpkõrvaklapid Skullcandy Indy True Wireless (79,99 eurot) ongi tavalisest võimsama bassiga, kuid samuti esitatakse selgelt ka keskmised ja kõrgemad sagedused.

Aku kestab 4 tundi, koos laadimiskapsli lisaenergiaga saab muusikat kuulata kokku 16 tundi – võid vahepeal neli korda veel täis laadida. Kuna aku tööaeg on üsna pikk, siis on klapid varustatud ka pehmete geeljate otsikutega, mis kõrva hästi sobituvad ja aitavad samas ka müra eemale hoida. Hästi paigal püsivate Indy klappidega saab sporti teha – need on niiskus- ja higikindlad, vastates IP55 standardile.

Kuigi kuularitel puuduvad nupud, saab neid juhtida, vahetades muusikapalasid või mobiilikõnesid vastu võttes – lihtsalt puuduta välist külge ja see mõjub puutepinnal kui nupuvajutus.

Sissehitatud mikrofoniga saad vastu võtta ka mobiilikõnesid ja rääkida müravabalt, sest mikrofon on mürasummutusega. Mobiiliga ühendatakse juhtmevabad klapid üle Bluetoothi.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.