Klicki 1000 soovitust

Suvel liigu elektritõukerattaga: siin on neli head võimalust seda teha

Elektritõukekas on soojade suveilmadega hea võimalus lühemaid ja pikemaid vahemaid läbida ilma higiseks saamata. Näiteks sobib see hästi peole või tööle minekuks, tööpäeva jooksul jõuab akud isegi täis laadida, kui teekond on pikem, kui üks akutäis.

Siin on neli head elektritõukeratast, mida praegu tasub kaaluda.

Xiaomi Essential (319,99 eurot) – kõik elementaarne olemas hea hinnaga

Xiaomi on üks tuntumaid elektritõukekate tootjaid ning nende mudelivalikus on olemas igati korralik soodsa hinnaga tõukekas, mis viib ühe laadimisega kuni 20 km kaugusele. Kõiki olulisi parameetreid saab enne ja pärast sõitu jälgida Mi Home äpi kaudu. Maksimaalseks kiiruseks on kuni 20 km/h, aga saab seada ka piirangud jalakäija kiirusele, kui liigud rahvarohketes kohtades. Sõitja kaal võib olla kuni 100 kg, seega sobib hästi ka täiskasvanutele.

Ees ja taga on õhkrehvid, mis tagavad pehmema kulgemise ja vähendavad lööke.

Ducati Pro-I (399,99 eurot) – itaaliapäraselt stiilne liikur

Põhja-Itaalias asuv elektriliikureid tootev firma teab, kuidas kitsastel linnatänavatel mugavalt liikumiseks sõiduvahendeid teha. Elektriliikur Ducati Pro-I on kuni 30 km sõiduulatusega liikur, mille saab kerge kaalu tõttu ka mugavalt kontorisse või koju kaasa võtta. Maksimaalne kiirus on 25 km/h, maksimaalne kandevõime 100 kg. Sobib hästi nii igapäevasteks sõitudeks kui ka puhkepäevadel pikemaks kruiisimiseks. Suured õhkrehvidega rattad tagavad pehmema kulgemise ja vähem põrutusi äärekividest ja aukudest üle sõites.

Xiaomi Mi Pro 2 (hind 499,99 eurot) – klassikaks saanud pika sõiduulatusega mudel

Xiaomi Mi Pro 2 torkab silma pika sõiduulatusega – kuni 45 km. See klassikaline Xiaomi tõukekas on kergesti äratuntav oma punamusta stiiliga ning pakub mugavat sõitu kiirusega kuni 25 km/h nii ees kui taga olevate õhkrehvidega ratastega, mis pehmendavad lööke.

Võimas 300 W mootor veab üles ka kuni 20% kaldega tõusust.

SEGWAY Ninebot E45E (hind 589,99 eurot) – kõrge põhjaga äärekividest kergelt üle

Erinevalt paljudest teistest on selle e-tõukeratta aku lenksu küljes ja vahetatav. Põhi on kõrgem, nii et ei lõhu kogemata tõukeratta aku alumist kaitset ära, kui järsema kõnniteeääre otsa takerdud. Neid leidub meil linnades ikka veel üsna paljudes kohtades.

Mudel E45E on varustatud akuga, mis kestab kuni 45 km, maksimaalseks kiiruseks on 25 km/h ja sõitja kaal võib ulatuda 100 kilogrammini.

Võimsa 300 W mootoriga saab üles kuni 20% kaldega mäest, järsemates kohtades on soovitatav ise jalaga hoogu juurde anda. Laskumisel ja takistuste ees saab aga pidurdada tõhusa esi- ja tagapiduriga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.