Klicki 1000 soovitust

Swissten hoiab mobiilihoidjatel hinna ja kvaliteedi suhte paigas

Mobiilihoidjaid on väga erinevaid – selliseid, mis maksavad terve varanduse ning näppajatele tundub hoidik ihaldusväärsem kui sinna unustatud telefon, kuid on ka odavaid universaalseid hoidjaid, mis töötavad vaid siledal ja tasasel teel kerge mobiiliga, muidu aga vajuvad longu või kukuvad maha. Swissten on 2015. aastal asutatud šveitsi disainist eeskuju võttev tšehhi mobiilitarvikute firma, mis on omale eesmärgiks võtnud peaaegu võimatu missiooni – hoida hind ja kvaliteet alati tasakaalus.

Kuigi Swissteni kõige ostetuimad tooted on ka akupangad ja Bluetooth-kõlarid, siis mobiilihoidikud lähevad ka hästi ja on kindlasti TOP 3 seas. Vaatame, millised hoidikud mobiili erineval viisil paigal hoiavad ning mida tasuks omale autosse, paati, juhtimiskabiini või töökohale valida.

Magnethoidja Swissten S-Grip M3 – kõige populaarsem Swissteni hoidik – 19,99 eurot

Maailmas kõige enam ostetakse seda Swissteni hoidikut – auto ventilatsiooniava ribide vahele kinnitatavat magnethoidikut.

Põhjus on ilmselt selles, et seda saab kasutada pea kõigis autodes ja pea kõigi mobiilidega. Kinnitamiseks pole vaja armatuurlauale kahepoolseid teipe liimida või iminappade vastupidavusele loota, ribide vahele kinnitatav hoidik on lihtne paigaldada ning jälgedeta eemaldatav.

Magnethoidik tähendab, et telefoni mõõtmetest sõltumatult sobib see kõigile seadmetele. Vaid suurema tahvli hoidmiseks võib magnet nõrgaks jääda. Kui telefonil on plastmasskorpus, siis võib mobiiliümbrise vahele pista metall-lehe, mis aitab paremini koprust magneti küljes hoida.

Swissten S-Grip – paindliku jala ning  magnetiga, 23,99 eurot

Paindliku jala ning iminapaga hoidik on samuti väga universaalne, kinnitudes tugevalt armatuurlaua või esiklaasi külge. Paindlikku jalga saab sättida just sellisesse asendisse, nagu tahad – näiteks kui kasutad mobiilinavigeerimist, saab keerata ekraani juhi jaoks kõige mugavamasse asendisse, et ei peaks silmi palju maanteelt ära pöörama.

Universaalne magnethoidja Swissten S-Grip M2 – 19,99 eurot

See hoidik käib paika kindla 3M kleebisega, mille saab küll hiljem jälgedeta eemaldada, kuid pole mõeldud igapäevaseks lahtivõtmiseks. Kasuta seda mobiilijalga, kui tahad võimalikult vähe ruumi mobiilialuse jaoks salongis raisata ja võimalikult lihtsat kinnitust. Tugeva magneti ja kummitugedega hoiab see hoidik kindlalt paigal mobiili, millel on metallkorpus või metallist leht tagaküljel ning telefoni asetamine alusele ei nõua mingit sättimist. Pärast saab kuul-liigendiga keerata ekraani kas juhi või kaassõitja poole, kuidas parajasti vaja.

Tagumises reas istujatele: Swissten S-Grip T1-OP peatoe külge – 23,99 eurot

Mõnikord on tagaistmel reisivate laste rahustamiseks ainus võimalus neile mõne filmiga mobiil nina ette pista. Vahetevahel aitab see rahutute täiskasvanute puhul samuti. Kuidas aga mobiili kinnitada?

Lahenduseks on hoidik, mis käib esiistme peatoe jalgade külge. Kinnitada ja eemaldada on lihtne ning paigal hoiab see lahendus ka väga hästi. Peaks sobima pea kõigile autodele, mille eesmistel istmetel on peatugi.

Avapildil oleva universaalse mobiilihoidiku leiab siit.

Vaata kõiki Swissteni autohoidikuid siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.