Tahad odavat ja head? Siis võta üks neist telefonidest

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Praegu pole koolimineku aeg, Halloween ja jõulud on ka veel kaugel. Kui aga vajad kohe soodsalt omale telefoni, mis oleks korralik ka, siis mida võtta? Siin on viis soovitust.

Honor 7S – 109,99 eurot

Hind ei ole petlik – tegelikult maksab see Huawei odavbrändi toode 159,99 eurot, kuid praegu on hind langenud tervelt 50 eurot.

Mobiil on oma odavuse kohta igati korralik. Sellel on kaks SIM kaardi pesa, 5,45-tolline ekraan, mis on just selline paras keskmine, microSD kaardi lisamise võimalus, mis korvab odavate telefonide vähese kaasatuleva mälu (sel mobiilil on välkmälu 16 GB) ning 13 MP tagakaamera, mis on täiesti hea igapäevapiltniku jaoks. Kaamera teeb ka Full HD kvaliteedis videot.

Samsung Galaxy J6 (2018) – 179,99 eurot

Mainimata ei saa jätta Samsungi ülipopulaarset J-seeriat ning selle soodsat esindajat Galaxy J6, mis pakub selge 5,6-tollise sAMOLED-ekraaniga võimalust vaadata veebi, surfata netis või teha pilte ja Full HD videoid kirkalt ja selgelt ekraanilt. Mobiilil on üks 13 MP tagakaamera, 8 MP selfie-kaamera ja microSD kaardi pesa.

Xiaomi Mi A2 Lite – 189.99 eurot

Xiaomil on mudeleid ülimalt palju ja samas leidub ka odavama otsa telefone, millel näpuga tehnilistes näitajates järge ajades pole eriti midagi ette heita.

Xiaomi Mi A2 Lite näiteks pakub alla paarisaja euro eest 5,84-tollist korralikku 1080 x 2280 pikslist ekraani, kiiret 300 Mbit/s 4G võrku, kahe nano-SIM kaardi kasutamise võimalust, kaheksatuumalist Snapdragon 625 protsessorit ja 32 GB välkmälu. Selle raha eest saab ka kaks tagakaamerat – 12 ja 5 MP, videot saab salvestada Full HD kvaliteediga.

Honor Play – 319 eurot

Juba kallim, kuid ikkagi veel suhteliselt odav ja kindlasti väga hea telefon Honor Play on suunatud mänguritele – see tähendab, et see mudel peab kiire ja hea olema. Nii ongi – korpus on õhuke ja ilus, ekraan äärest ääreni, “kulm” ka olemas, Kirini toodetud GPU Turbo kiirendab graafikat ilma akut kiiresti tühjendamata ning sees on üsna tippude tipust tuntud riistvaraline neuroprotsessor, mis teeb just tehisintellekti jaoks vajalikke tüüpilisi toiminguid nobedamalt kui tavaline riistvara.

Huawei Smart Shock tehnoloogia väristab telefoni mängude ajal samamoodi nagu konsoolipulte väristavad mõned mängud, 6,3-tolline ekraan on suur ja hea nagu lipulaevadel. Raske on leida midagi, mille arvelt oleks oluliselt kokku hoitud tehnilistes näitajates. Välkmälu on 64 GB, põhimälu 4 GB. Kui üldse millegi kallal norida, siis ainult selle kallal, et pole uusimat ja võimsaimat tehisintellektiga protsessorit. Kuid tipptelefonidest rohkem kui poole odavama mudeliga on see ka loomulik, et valiti natuke odavam tuum.

Pocophone F1 – 349,99 eurot

Stiilne, odav ja võimas Xiaomi uus odavbränd on sama ihaldusväärne, kui paljud kultustelefonid – kui veel mitte meil, siis Aasias vähemalt. On ka põhjust – mobiilil on kiire protsessor, kiirlaadimine, kaks tagakaamerat ja 20 MP esikaamera, rääkimata stiilsest välimusest. Kui teed palju selfie´sid ja mängid, siis see telefon on see õige.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.