Klicki 1000 soovitust

Täielik vabadus: kolm kõrvaklappi, mis ei ripu juhtmete otsas

Muusikat kuulates on lisaks kuulamisele oluline ka vabadus juhtmetest mitte sõltudes niisama ringi liikuda või sporti teha. Selleks sobivad just sellised kõrvaklapid, mis pole omavahel juhtmetega ühenduses ning käivad lihtsalt kõrva, nii nagu kõrvatropid. Siin on kolm sellist erinevast hinnaklassist.

Contact BXAUTW02 – 29,99 eurot

Nende soodsate kõrvaklappidega on kõik kaablitega seotud ebamugavused kõrvaldatud. Lisaks on kaasas mugav laadimiskarp, millega saab elektripistikust eemal olla kokku kuni 20 tundi. Kõrvaklapid ise peavad laadimiskarbist täis laadides vastu kuni neli tundi.

Olemas on eraldi füüsiline nupp kõnedele vastamiseks ja mikrofon, seega saab neid edukalt kasutada ka käed-vabad seadmena ükskõik mis olukorras, millal käed on hõivatud.

Klapid püsivad kõrvas tänu ergonoomilisele kujule, mis sobitavad need paigale ja lubavad ka sporti teha.

Forever TW-100 – 49,99 eurot

Foreveri pisut suuremad juhtmevabad kõrvasisesed klapid on USB-laadijaga ning kaasa tuleb ka hulk erineva suurusega otsikuid, mida kõrva sobitada. Peale kahetunnist laadimist saab klappe kasutada kuni viis tundi.

Väline pind on klappidel toimiv funktsiooninupuna, millega saab kõnesid vastu võtta ja lugusid vahetada.

Bose Soundsport Free – 169,99 eurot

Bose juhtmevabad klapid on kahtlemata selle tootesegmendi tippu kuuluvad – kui raatsid rohkem kulutada ja kvaliteet on sulle väga oluline, siis tulekski võtta need tippklassi klapid. Need püsivad ka väga hästi kõrval isegi siis, kui tegeled suurt aktiivsust ja liikumist nõudvate ekstreemspordialadega – spetsiaalne kõrvakinnitus on erikujuline, mis hoiab kuulareid paigal ka siis, kui hüppad.

Bose Soundsport Free´ga saab samuti kõnedele vastata, sest sellel on sisseehitatud mikrofon, kaasas on mugav laadimisalus, mis annab klappide enda viietunnisele tööajale lisaks veel kümme tundi tööaega ehk kaks laadimiskorda. Samuti kaitseb tugev korpus klappe transportimisel.

Kuid miks ikkagi maksta mitu korda rohkem nende klappide eest? Põhjus on lihtne – helikvaliteet püsib tipptasemel igasugustes olukordades, ka siis, kui pead helivaljust juurde keerama mürarikkas jõusaalis treenides. Ja helivaljust saab mugavalt reguleerida spetsiaalsete kummiste selgelt tajutavate nuppudega kõrvaklappidel. Funktisooninupuga aga saab kõnedele vastata sisseehitatud mikrofoniga ning lugusid vahetada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.