Klicki 1000 soovitust

Taimeriga mobiililaadija – säästab energiat ja mobiiliakut

Tüüpiline mobiilikasutaja paneb oma telefoni õhtul laadima ja võtab hommikul “seinast”. Tegelikult pole selle järgi mingit vajadust, mobiil saab tavaliselt täis juba mõne tunniga. Selleks, et ülejäänud ajal ei kurnataks asjatult mobiiliakut ega kulutataks energiat, ongi olemas taimeriga mobiililaadija.

Forever 2x USB 2,2 A (hind 19,99 eurot) taimeriga laadija pakub kahte USB pesa kahe seadme korraga laadimiseks ettenähtud aja jooksul. Nii nagu on programmeeritavad pistikupesad, mille sisse- ja väljalülitamist saab seada, nii on ka see Foreveri laadija seadistatav: valid, kas laadija on sees 1, 2, 3, 4 või 5 tundi. Siis lülitab seade end välja ning mobiil ei pea kogu aeg vooluvõrgus olema.

Muidugi saab 2,2 A USB pesadest laadida ka muid seadmeid kui mobiile: tahvleid, drooniakusid, fotoka akusid jne. Kõigi nende jaoks on hea, kui teatud aja pärast laadimine lõpetatakse. Lisaks on veel turvaline ka – liigne laadimine võib kehva või defektse aku üles kuumutada ja see võib tekitada tulekahju.

Ka laadimise alustamine käib nii, nagu ise tahad – isegi kui oled juhtmega seadme laadija külge ühendanud, ei alustata laadimist enne, kui oled sisselülitamise nuppu vajutanud. Laadimine kestab sellest hetkest ettemääratud aja, turvaliselt.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.