Klicki 1000 soovitust

Tark nutikaal aitab kiiremini kaalu kaotada

Kuidas langeb kaal kõige kiiremini? Muidugi siis, kui kaal aknast välja visata. Kuid peale aastavahetust uueks aastaks lubadusi andes sellest ei piisa. Need, kes alustasid aastat tubli trenniga, vajavad nüüd uut innustust, sest just praegu võib olla väga palju loobujaid. Nüüd on õige aeg nutikaalule astuda ning edusamme kontrollida.

Nutikaal Fitbit Aria 2 (hind 149,99 eurot) näitab hoopis rohkemat, kui lihtsalt kaalunumbrit – sellega saab määrata ka rasvaprotsenti ning kehamassiindeksit. Numbreid on võimalik  graafiliselt kujutada, ühendades Bluetoothi  või Wifi abil nutitelefoniga. vastav äpp aitab meeles pidada, millal jälle kaalu pärast rohkem pingutada tuleb.

Kaal on saadaval nii musta kui valge korpusega, peaks sobima igasse vannituppa. Seda võivad isiklike edusammude salvestamiseks kasutada kuni kaheksa inimest, mistõttu sobib ka suuremasse perre.

Nutikaal tundub liiga kallis? Kuna kaalu jälgimine ja koogi söömine kipuvad käima käsikäes, siis ühendame need kaks tegevust ning arvutame. Kui ostad kaalu järelmaksuga perioodiga 48 kuud, tuleb kuumakseks 5,10 eurot. Mida saab Selveri magusaletist viie euroga? Poolekilose Napoleni koogi. Kui see nüüd joonelt pintslisse pista, annab kook sulle umbes 2000 kilokalorit. Keskmises kaalus mees peab selle kalorihulga ärapõletamiseks jooksma jutti kaks tundi!

Kas poleks mõistlik selle asemel kaaluda kaalu ostmist? Jooksma tasub aga minna igal juhul ja tulemusi kontrollida juba nutikaalu ja äpi abiga.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.