Klicki 1000 soovitust

Tasku, mis teeb mobiilist rahakoti

Rahakotti ja telefoni on mõlemat korraga tülikas kaasas kanda, kui kavatsed näiteks vaid korraks kuskilt poest või teenindusasutusest läbi hüpata. Selleks, et pangakaardid oleks mobiiliga alati mugavalt kaasas, sobib Cellular Line´i “Easy Pocket” rahatasku (hind 5 eurot).

See on pehme mobiiliümbris, mille saad kinnitada telefoni või tahvli tagumisele küljele ning teha niimoodi oma nutiseadmest rahakoti. Sahtlitesse saad peita paberraha ja pangakaarte, et need oleks alati kaasas, kui vaja.

Kui kasutad NFC-toega mobiili ja kontaktivabasid kaarte, siis peaksid enne üle vaatama, kas telefonil on NFC sees või väljas, sest see võib tekitada tüütuid teateid ekraanil, kui mobiil otsustab tagaküljel olevaid panga- või ühistranspordikaarte üle lugeda.

Kaarditasku teeb mugavaks see, et tegemist on universaalse lahendusega, mis sobib igale mobiilile. Pole tähtis, mis suurusega telefoni kasutad ning olgu see uus või vana, peaaegu kõigile korpustele saab kinnitada. Võid kleepida ka oma mobiiliümbrisele, nii ei pea telefoni lemmik-kattest loobuma.

Enne oma telefonile selle tasku hankimist saab ära mõõta ka kaardihoidja sobivuse telefonile – kui tagaküljel on piisavalt ruumi krediitkaardi laiuse ja sellest paar sentimeetrit pikema ümbrise jaoks, siis sobib. Vaata, et tagaküljel olev sõrmejäljelugeja kaarditasku serva alla ei jääks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.