Klicki 1000 soovitust

Tegutse suurelt: soodne sülearvuti HP 15s pakub suurt ekraani ja täielikku klaviatuuri

Sülearvuti Sülearvuti HP 15s Ryzen3 (hind 399,99 eurot) tundub uskumatult odav, aga odav ei tähenda tingimata halba. Vastupidi – vedanud on just neil, kes tahavad suure ekraaniga ja eraldi numbriklaviatuuriga mudelit, mida oleks võimalik ka laualt kaasa võtta näiteks kodutöökohale või reisile. Selliste mugavuste eest ei pea rohkem maksma.

Tegelikult on veel üks hea uudis – praegu saab selle 15-tollise masinaga kaasa ka tasuta Microsoft 365 kontoripaketi, millega võib kohe kõiki kontori- või koolitöid tegema hakata ning avada pikki Exceli faile, mis mahuvad korraga ühte 15-tollisesse vaatesse ära.

HP 15s Ryzen3 on varustatud AMD energiasäästliku protsessoriga Ryzen3 ning töötab kuni üheksa tundi, seega katab ära ühe keskmise tööpäeva koos väikese varuga. Mahukas aku saab 50% täis vaid 45 minuti jooksul.

Full HD ekraan on aga kaetud mati pinnaga, mis on omane pigem ärisülearvutitele, sest vähendab peegeldusi ja lubab silmasõbralikumalt töötada.

Vaatamata ekraanisuurusele on korpus siiski küllalt kerge ja õhuke kaasavõtmiseks – 1,79 cm paksune ja 1,69 kg raskune. Seega sobib hästi reisiarvutiks ning kodu-kontori või kodu-kooli vahet liikumiseks.

Suurem ekraan tähendab suuremaid ja mugavamaid klahve, sest selle jaoks on ekraani ees rohkem pinda. Neid mahub ära lausa eraldi numbriklaviatuurina, kuid iga klahv ise on samuti suurem ja mugav vajutada, sest klahvivajutused on pehmed ja vaiksed.

Ühendustest ilmselt keskmisel kasutajal kunagi eriti puudust ei tule. Lisaks veebikaamerale, millega videokoosolekuid teha, saab kasutada heli jaoks kahte mürasummutusega mikrofoni, kiiret WiFit andmesideks, Bluetooth on mõistagi olemas ja külgedel leiduvad USB-C (5 Gbit/s andmeühendusega), kaks kiiret USB-A pesa (samuti 5 Gbit/s), täismõõtmetes HDMI 1.4, kõrvaklappide/mikrofoni kombineeritud pesa (3,5mm) ning SD mälukaardilugeja.Salvestuseks on sees ülikiire PCIe NVMe SSD.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.