Klicki 1000 soovitust

Telefon vajab kaitset? Viska pilk peale sellesuvistele mobiiliümbriste trendidele

Cellular Line´i mobiiliümbris sportimiseks käib käe ümber.

Tuhandete ümbrise seast võid leida just endale sobiva, mis teeb sinu telefoni rõõmsamaks ja elavamaks ning lisaks ka suvistele tegevustele vastupidavamaks.

Näiteks kaardivahega mobiiliümbris (GreenGo Galaxy A40 Flamingo – 15,99 eurot) on kelmikas valik Samsung Galaxy A40 omanikele, mis ei jäta külmaks lapsi ega positiivse ilmavaatega täiskasvanuid. Pista panga- ja ühiskaart telefoniümbrisesse ning muud ei olegi sul vaja õhtusele jalutuskäigule kaasa võtta. Lisaks sobivad seda tüüpi kaaned video vaatamiseks. Selleks aseta telefon külili ja ava video vaatamise asendis.

Kunstilise meelega iPhone 7 või 8 omanikele võiks meelt mööda olla läbipaistev ümbris GreenGo iPhone 7/8 (7,99 eurot), millel kujutatud kena hirve kujutis. Plastikust ümbris kaitseb sinu telefoni seljatagust mustuse, aga ka kulumise ning kriipimiste eest.

Päris veekindlaks muudab telefoni ümbris Cellular Line IPX8 (19,99 eurot), mille saad mõnusalt kaela riputada ja kuhu saad lisaks telefonile lisada kaarte ja muid dokumente, mis vihma ja niiskuse eest kaitset vajavad.

Telefoni põrutuskindlamaks muutmisel tuleb appi mobiiliümbris Speck iPhone 6/6s/7/8 Plus (29,99 eurot), mis juba oma välimuselt näeb jõuline välja ja mis ei kuku nii kergelt käest maha.

Voolujoonelise ümbrise võivad telefonile ümber tõmmata näiteks Galaxy S10e omanikud, kellele võiks sobida hästi Specki läbipaistev tagakaas (29,99 eurot).

Suviseks sportimiseks sobib hästi universaalne spordiümbris Cellular Line (29,99 eurot), millega saad mobiili kinnitada käe külge, liikuda vabalt ringi ja kuulata samal ajal muusikat või kaardistada telefoniäpi abil oma jooksurada.

Vaata suurt valikut kõiki mobiiliümbriseid ja -kaanesid siit.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.