Klicki 1000 soovitust

ThinkPad ülisoodsalt: sülearvuti, mis sobib ideaalselt kodutööks

Ühes keskmises Eesti kodus peab praegu sülearvuti olema nii kodu- kui tööarvutiks. Kahte ametisse istub väga hästi Lenovo ThinkPad A275 A10 (hind praegu 399,99 eurot ehk 300 eurot tavahinnast odavam). Sobivuse põhjuseid on mitmeid, alates kasvõi näiteks sisseehitatud ID-kaardi lugerist.

Lenovo vastupidav sülearvuti on varustatud kompaktse 12,5-tollise ekraaniga, kiire WiFi-ga ning samuti kaabliga LAN võrku ühendamise võimalusega. Aku kestab kuni 10 tundi, seega ei pea terve päeva jooksul oma verandalt või terrassilt tuppa laadima minema, kui vaja. Ekraani matt pind on täiesti “äriklassili”, mis lubab töötada ka päikese käes ja keerulisemates valgustingimustes, ilma et peegeldused segama hakkaksid.

AMD A10 seeria protsessor on omas hinnaklassis täiesti kiire ja saab enamuse tööülesannetega hästi hakkama. Kontoritööks on pigem tähtis kiire mälu ning SSD seda tõesti on võrreldes tavalise kõvakettaga.

Arvutil on veel kiire USB 3.1 ühendus ning uuemate seadmete ja monitoride ühendamiseks USB Type C pesa, HDMI täismõõtmetes pesa traditsioonilise monitori või nutiteleriga ühendamiseks ning kõrvaklapi- ja mikrofonipesa. Küljelt leiab paljudele tööl väga vajaliku ning üldsegi mitte tihti esineva sisseehitatud ID-kaardi lugeri.

Kuna arvuti nimes on Thinkpad, siis loomulikult on meil kõigil kõrgemad ootused ka selle masina korpuse parema kestvuse suhtes. Tõesti, Lenovo Thinkpad on säilitanud oma äriklassi kestvusomadused ning see mudel kannatab nii külma kui kuuma, tolmu, lööke ja isegi plahvatusohtlikku keskkonda. Klahvid on kerge käiguga ja nõgusad, klahvide vahel asub ka Thinkpadide veel üks oluline tunnus – punane hiire juhtnupp. Puuteplaat on samuti olemas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.