Klicki 1000 soovitust

Töö, mäng ja puhkus koos: arvuti, millega saab kõike seda teha

Kui vanasti oli kodus eraldi lauaarvuti, siis süler ja lisaks võib-olla ka tahvelarvuti, siis praegusel ajal võib kõik need kolm ühte seadmesse ühendada. Lisaks saab selle ühe seadmega nii tööd teha, mängida kui ka reisil olles kasutada nii teekondade planeerimiseks, piltide töötlemiseks kui e-raamatute lugemiseks.

Selline kõiki võimalusi pakkuv masin on HP Envy x360 (699,99 eurot). Tegemist on AMD uue protsessoriga Ryzen 5 varustatud sülearvutiga, mille saab lihtsa vaevaga tahvliks käänata. Väga õhukese korpusega tahapoole keeratava ekraaniga sülearvuti on tänu oma kergusele ja puutetundlikule ekraanile mugavalt kasutatav ka tahvlina, mis annab juurde võimalusi näiteks kasutada seda lugemiseks, mängimiseks, joonistamiseks või navigeerimiseks.

Puuteekraan on kaitstud kriimustuskindla Gorilla Glass kattega, korpus on samuti vastupidav ja üleni metallist. Turvalist kasutamist suurendab veel ka HP CoolSense 2.2 tehnoloogia, mis aitab komponente näiteks mängides paremini jahutada, et masin üle ei kuumeneks. Tarkvara töötab koostöös riistvaraga ning reguleerib automaatselt jahutusvõimsust.

Veebikaameral on ka infrapunavõimekus, mis lubab seda kasutada arvutisse sisselogimisel näotuvastuseks. Nii ei pea enam parooli tippima ega sõrmejälge skannima. Piisab sellest, kui arvuti ees oled sina ise (või keegi teine, kellele oled ka andnud näotuvastusega ligipääsuõiguse).

Suvel kaasavõtmiseks sobib see arvuti lisaks paljudele kasutusvõimalustele ka selle poolest, et aku kestab 11 tundi. Kui satud kuhugi peatuskohta, kus pole palju aega laadida, pole sellest probleemi – kiirlaadimisega on võimalik 45 minutiga pool akut täis laadida.

Alguses mainitud AMD uus protsessor Ryzen 5 ja muud võimsad komponendid lubavad masinaga teha ka suuremat jõudlust nõudvaid tegevusi. Näiteks sobib Ryzen 5 koostöös Radeon Vega 8 graafikakiirendi ja väga kiire PCI Express SSD salvestusega graafikanõudlike mängude mängimiseks või video töötlemiseks, muidugi ka pilditöötluseks ja kontoriprogrammide jooksutamiseks. Samuti on heli mängude ja videote juures tipptasemel, sest seda tekitab Bang & Olufseni nelja kõlariga helisüsteem.

Hübriidarvutil on neli võimalikku asendit, millega HP Envy x360 sülearvutit saab kasutada: “telgina” filmi vaatamiseks, taha pööratud klaviatuuriga esitlusekraanina, taha kokku käänatud korpusega tahvelarvutina või siis lihtsalt tavalise kerge sülearvutina.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.