Klicki 1000 soovitust

Tooli ja mängu vahel oled sina – lisaks heale mängule kasuta ka head mänguritooli

Korraks kiirelt mängides võid ju ka taburetil istuda, kuid mitmeks tunniks lahingusse sukeldudes pole see kindlasti variant. Hea mäng vajab lisaks heale mängijale ka head tooli, et ära ei väsiks ja valesid liigutusi ei teeks.

Natec Genesis Nitro 330 (hind 99,99 eurot) on mugav ja reguleeritav mängimiseks mõeldud tool, mis ei tapa rahakotti ja on samas sobiv ka mitmetunnisteks võitlusteks arvuti taga.

See arvutitool sobib ka suuremale inimesele, sest maksimaalne kaalupiirang on 120 kg ning vastavalt sellele on ka konstruktsioon tugevam ja istumisala suurem. Kui oled aga kõhnemat kasvu või päris noor mängija, saab seljaasendit toestada istmepadjaga, mis käib seljatoele. Seda saab tõsta kõrgemale või lasta allapoole vastavalt vajadusele. Kui võrrelda kallimate toolidega (näiteks Genesis Nitro 550), siis üks asi on siiski puudu – kaelapadi, kuid kaela toestamiseks on kõrgem seljatugi täiesti olemas, kuhu aeg-ajalt ka pead toetada.

Tool on kaetud servadest kunstnaha ning keskelt tugeva nailonkattega. Istme kõrgust saab reguleerida õhkpadjale toetuva amordiga. Lisaks kõrgusele saab reguleerida ka kallet.

Käetoed on aga kaetud spetsiaalse töödeldud kattega, et küünarnukki või käsivart toetades need ei libiseks. Igasugune libastumine võib ju olla mängus otsustav ja võidule saatuslik, seega peavad küünarnukid kindlalt paigal püsima. Tugede kõrgus pole reguleeritav – kui tahad neid ka seadistada, sobib see mudel, mis on veidi kallim.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.