Klicki 1000 soovitust

Tõuksiaeg on käes: kolm head elektritõukekat, millega nüüd ringi kulgeda

Lumi ja jää on kõnniteedelt läinud ning juba on ka graniitkillustikku kokku pühkima hakatud. Seega on just õige aeg alustada liikumist elektritõukekaga – kontaktivabalt ja mugavalt. Siin on kolm selle hooaja head valikut, millega saad nii oma igapäevased sõidud ära teha kui ka lihtsalt õues natuke värskes õhus kulgeda.

Xiaomi Mi Pro 2 – 499,99 eurot

Pro 2 on Xiaomi uuendatud elektritõukekas, millel nüüd rohkem võimsust ja pikem teekond ühe laadimisega. Maksimaalselt 600 W võimsusega (tavavõimsusega 300 W) võib sõita kuni 45 km ühe laadimisega, õhkrehvid tagavad kevadiselt klibusel teel pehmema kulgemise. Kokku pakituna saab elektritõuksi igale poole kaasa võtta ning kokkuvoltimiseks kulub aega vaid kolm sekundit. Ühe nupuvajutusega saab piirata kiirust jalakäija kiirusele, kuni 20 km/h peale või sportrežiimis liikuda kuni 25 km/h. Maksimaalne sõitja kaal on kuni 100 kg, seega sobib nii noortele kui vanematele.

Segway MAX G30 – 689,99 eurot

Segway elektriline tõukeratas Ninebot MAX G30 on samuti väga pika akuajaga mudel, millega saab sõita ühe laadimisega kuni 65 km kaugusele. Seega vähemalt terve päeva saad ilma laadijata hakkama ka siis, kui kogu aeg vaja ringi sõita. Vähem kulgedes jätkub akuajast lausa mitmeks päevaks. Muidugi sõltub teepikkus ka maastikust ja sõitja kaalust. Lubatud on kuni 100 kg raskune reisija, maksimaalne tõusunurk mäest üles sõites on 20 kraadi.

Ninebot on turvaline, varustatud topeltpidurite ning esi- ja tagatuledega, maksimaalseks kiiruseks on 30 km/h. Kevadistel teedel aitavad sujuvalt kulgeda põrutusi pehmendavad õhkrehvid ees ja taga.

Xiaomi 1S – 399,99 eurot

Kui tahad soodsamat liikumisvahendit ja väga pikad vahemaad pole olulised, siis kohapealseteks lühemateks otsteks sobib hästi Xiaomi 1S, mis ühe laadimisega jõuab kuni 30 km kaugusele. Seegi vahemaa on piisav, et saaks enamuse oma päevaseid asju aetud ühe laadimisega.

Elektritõuks on väike ja kerge, seega sobib ideaalselt näiteks reisile minnes auto pagasiruumi võtta, et kohapeal kiirelt edasi liikuda. Maksimaalne kiirus on 25 km/h, õhkrehvid pehmendavad kevadistel teedel liikumist ja muudavad sõidu põrutustevabaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.