Klicki 1000 soovitust

Turvaline tõukeratas sügiseks: topeltpidurite, tulede ja tõukekiirendusega e-TWOW

Käes on “tagasi kooli” hooaeg. Septembrikuus uputab linnatänavaid autode meri. Ummikus istudes ei jõua õigeks ajaks kooli ega tööle. Tuleb tuttav ette? Meile ka. Sellepärast sobib just nüüd mugavalt linnas liiklemiseks elektriline tõukeratas e-TWOW S2 Booster Plus (hind 899,99 eurot). See on sügiseks ideaalne kingitus kogu perele.

E-TWOW elektriline tõukeratas on üllatavalt kerge, kaaludes vaid 10,7 kg. Tõukeratast saab kompaktseks kokku murda, seega on ka selle transport rattasõiduks raskendatud kohtades, näiteks pikkadel treppidel vägagi mugav.

E-TWOW elektrilisel tõukerattal on püsikiiruse hoidja, turvaline tõukega paigalt kiirendamine, maksimumkiirus on 30 km/h ja täislaetud akuga saab sõita kuni 30 km kaugusele. Aku täislaadimine võtab aega umbes 2 tundi.

Kuna E-TWOW S2 Booster Plus pidurdab mõlema rattaga, nii esimesega kui tagumisega, on pidurdusteekond äärmiselt lühike. Samuti on rattal LED tuled ja neli helkurit, kaks taga ja kaks külgedel, et liikluses silma paista. Lisaks aitavad libisemist vähendada spetsiaalsed polüuretaanmaterjalist rehvid. Selle tõttu on E-TWOW tõukerattaga vägagi turvaline linnas liigelda ka sügisesel hämaramal ajal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.