Klicki 1000 soovitust

Ühendame jalgrattakompuutri ja mobiili

+20 kraadi on käes ja loomulikult on selles soojuses kõige mõnusam kohale jõuda jalgrattaga. Kui aga oled hoolimata ilusatest ilmadest tegus inimene, siis võiks rattasõidul olulisi teateid ka kätte saada. Selline pardakompuuter on täitsa olemas – nuti-rattakompuuter Polar M460.

Polar on tuntud spordikellade tootja, loomulikult on nad ka oma rattakompuutrisse sisse pannud kõik, mis vähegi võimalik ja mida nii tõsisel trennitegijal kui igapäevakulgejal vaja.

Sellel on GPS, baromeeter, Bluetooth ja suur ekraan, mida aku toidab kuni 16 tundi. Seega sobib Polar ka mitmepäevasele matkale, kui õhtul on laagriplatsil mingi laadimisvõimalus.

Kuna sees on ka GPS, saab väga täpselt oma treeninguid mõõta ja kõrgusmõõtja aitab arvestada täpselt ka kõiki tõuse ja laskumisi. Bluetoothiga saab aga ühendada nii pulsivöö kui nutitelefoni. Esimene lisab treeninguandmetele südame koormuse, teine aga tüütab trenni ajal saabuvate märguannetega kõnedest, sõnumitest ja äppide olekutest.

Pardakompuutril on esiküljel väike LED lamp, mis lülitub automaatselt sisse, kui õhtul piisavalt hämaraks läheb. See on mugav omadus, mis on samal ajal ka turvaline.

Mobiililt teadete saamine pole nii turvaline ja kui sõidad, siis ära lase neist eriti häirida. Kui aga ootad tähtsat kõnet või sõnumit, on sellest omadusest palju abi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.