Klicki 1000 soovitust

Üks vajalik GoPro lisa, mis tagab märgades oludes topelt-turvalisuse

GoPro seikluskaamerad on kompaktsed ja mugavate lisadega, mis aitavad neid kinnitada kiivri, lenksu, koti või statiivi külge. Kuid kõige mugavam oleks kaamerat ikka käes hoida. Selle jaoks on aga GoPro ebamugavalt pisike. Heaks abivahendiks on GoPro Handler (hind 29,99 eurot), mis tagab kaamera turvalisuse ka veeseiklust filmides.

Nimelt saab GoPro Handleri käsistatiiviga hoida kaamerat kindlalt käes ja kui see juhtub vette kukkuma, siis tagab ujuv käepide kindluse, et seikluskaamera ei vaju põhja.

Käsistatiiviga on võimalus üles võtta unikaalseid kaadreid nii oma veematkast kui sukeldumisest. Muidugi võib seda ka igale poole kuivale maale kaasa võtta, sest käepide on mõeldud kaamera mugavaks käes hoidmiseks igas olukorras. Kindlalt käes hoitav statiiv kõigub oluliselt vähem ja ehkki uutel GoPro kaameratel on ülihea stabilisaator, on ikkagi hea kaamerat värina- ja kõikumisvabalt käes hoida ja suunata sujuvalt sinna, kuhu vaja. Õigesse kohta suunamisega stabilisaator ei tegele, see jääb ikkagi operaatori tööks.

Seadme alumises osas on mittelibisev aas, mille saab panna ümber randme, et kaamera koos käepidemega kogemata maha ei kukuks.

Kaamera kinnitub statiivile standardse GoPro kinnitusega ning seda saab ka kiiresti käepidemest vabastada. Oranžil käepideme otsal on veel teinegi turvaeesmärk: kui seade vette kukub, jääb GoPro Handler nagu õngekork pinnale hulkima, just see oranž pool veepinnal. Nii leiab kadunud kaamera kiiresti üles.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.