Klicki 1000 soovitust

Üliodav aktiivsusmonitor, mis sobib nii vanale kui noorele

Nutikellad on tavaliselt üsna kallid ja nende aku kestab ühe päeva. Mõnikord piisabki vaid heast aktiivsusmonitorist, mis teeb kõike, mida oma aktiivsuse jälgimisel ja randmele teadete saamisel on vaja teha. Aga kui kell maksab vähem kui 15 eurot, siis ilmselt oleks selle kasutajaid rohkem, isegi need, kes alati ei teagi, mida kõike üks pulsikell peale sammude lugemise ja pulsi mõõtmise veel teha oskab.

Spordikell Canyon SB12 (hind 14,99 eurot) ei maksa tõesti eriti palju, kuid sel mudelil on olemas kõik põhilised funktsioonid, mida vajab nii noor ja aktiivne kasutaja kui ka vanem inimene, kes peab oma tervist jälgida.

Canyoni spordikell jälgib pulssi kas või ööpäev läbi ja mobiiliäpp annab ülevaate, kuidas süda on töötanud. Kui teed sporti, siis saad hinnata treenitust, ja kui tervis vajab kontrolli, siis saab südame ebatavalisest käitumisest teada juba varakult.

Pulsikell tunneb ära kuni kaheksa erinevat tegevust ja oskab õppida neid paremini registreerima. Need tegevused on jalgrattasõit, hüppenööriga hüppamist, sulgpall, korvpall, jalgpall, kõndimine, jooksmine ja ujumine. Kõik tegevused salvestatakse ka mobiiliäppi Canyon Fit (saadaval nii IOSile kui Androidile), et saaksid oma aktiivsusest hea ülevaate ka hiljem.

Peale pulsi, vere hapnikusisalduse, sammude ja läbitud vahemaa mõõdab pulsikell ka une kvaliteeti. Kui tahad aga teada, milline ilm on väljas, siis viipa ekraanile ilmateade. Kell võib, muuseas, olla nutitelefoni kaamera kaugpäästikuks, et saaksid teha grupipildi, nii et sa ise oled ka seal teiste hulgas, või teha mõne selfie kaugemalt, kuhu käsi ei ulatu.

Muidugi on Canyoni pulsikell veekindel: see vastab IP68 standardile (võib olla 1 meetri sügavuses vees kuni 30 minutit), ekraan on värviline (160×80 pikslit), puutetundlik ning juhitav puutega.

Canyoni aktiivsusmonitor annab märku ka mobiili saabunud teadetest või kõnedest ja äratab sind hommikul vaikselt randmel vibreerides — nii ärkad vaid sina ega aja alarmiga üles teisi, kui nad ei pea sama vara tõusma. Pulsikellal on nutikas äratus — kell äratab sind näiteks kümneminutilises vahemikus just sel hetkel, kui on lõppenud aktiivse une tsükkel. Siis on ärkamine reipam ja tunned end hoopis rohkem puhanuna.

Käekella aku kestab kuni 5 päeva, laadida saab USB-laadijaga.

Vaata kella lühitutvustust siit videost:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.