Klicki 1000 soovitust

Ulmeline tööaeg: aktiivsusmonitor, mis kestab laadimata 18 kuud

Withingsi aktiivsusmonitor Move (hind 79,99 eurot) on teistmoodi, kui tavalised seda tüüpi seadmed. Võib-olla just selle erilisuse pärast sobikski Withings Move paljudele neile kasutajatele, kes muidu ei viitsi või ei taha pulsikellasid kasutada.

Selle seadme teeb eriliseks kõigepealt sihverplaat. See pole elektrooniline, järelikult ei kulu ka energiat pildi kuvamiseks. Traditsioonilised osutiga kvartskellad peavad ju ka aastaid vastu, samamoodi ka Withingsi aktiivsusmonitor.

Lisaks kellaaja näitamisele on sihverplaadil teinegi näidik – sammulugeja. See kuvab näitu kolmanda osutiga.

Mobiilis oleva Health Mate äpiga oskab seade träkkida sinu kõndi, jooksu, und, ujumist (veekindel) kui ka paljusid muid spordialasid, mida saad äpist määrata. GPS-i abiga salvestatakse kaardile läbitud teekond trenni ajal.

Trenni alustamiseks tuleb suruda kella ainukest füüsilist nuppu ja salvestamine nutitelefoni äpis algabki. Järgmine pikk vajutus lõpetab trenni salvestamise.

Und träkib Withings Move automaatselt, tundes ära, millal oled magama jäänud.

Äratus on kellaga mugav, sest see jälgib sinu unerütme ja nihutab äratamisaja sellise unetsükli ajale, millal oled rohkem ärkvel. Nii ärkad värskemana, isegi sel juhul, kui pead näiteks kümme minutit varem tõusma.

Pulssi seade ei mõõda, kuid saab sisemise asendianduriga kätte kõik muud vajalikud aktiivsuse näidud, et liikumise üle arvet pidada.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.