Klicki 1000 soovitust

USB-ga mänguri-kõrvaklapid Razer Barracuda X ühenduvad peaaegu kõigega

Kui tahad omale kõrvaklappe, millega saaks mängida või muusikat kuulata ükskõik millisest seadmest, siis tekib tihti küsimus, millist ühendust valida? Mängukonsoolide, arvutite ja nutitelefonide ühiseks nimetajaks kipub viimasel ajal olema mitte 3,5 mm pistikupesa, vaid hoopis USB.

Razer Barracuda X mängurikõrvaklapid (hind 94,99 eurot) just sellised ongi. Neil on nimelt kaasas kompaktne USB-C adapter, mis tuleb pista seadme vabasse USB-C pessa ning edasi suhtleb adapter klappidega juba juhtmevabalt. Seega saad lisaks võimalusele ühendada ükskõik mis seadmega ka juhtmevabaduse isegi siis, kui muud moodi traadita ühendust luua ei ole võimalik. USB adapter teisendab heli USB-C 2,4 GHz signaaliks, mis pole Bluetooth ning tagab laiema leviulatusega ühenduse.

Toetatud on PC-d, PlayStationid, Nintendo Switch ja Androidiga seadmed.

Akult kestavad klapid kuni 20 tundi ja neid saab laadida USB kaabliga. Samas on olemas võimalus vana hea 3,5 mm pistikupesaga ühendada, sest komplektis leidub traditsiooniline helikaabel ja siis kõrvaklapid laadimist ei vaja.

Razer Barracuda X on kerge ja kaalub vaid 250 grammi, seega sobib kaasa haarata nii reisile kui tööle või kooli või mänguturniiridele.

Klappide mikrofon on suundmikrofon, mis tähendab, et see võtab hästi vastu sinu enda häält ning summutab teistest suundadest ja kaugemalt kostvaid helisid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.