Klicki 1000 soovitust

Uueks koolikaaslaseks MacBook Air: maailma parima sülearvuti saab nüüd kätte nulliga

Kui on plaan alustada uut õppeaastat parimaga, mida üks hea õpilane tahab, siis uue MacBooki saabki nüüd kohe kätte – nullsissemaksega, nullintressiga ja ka lepingutasu on ümmargune null. Üle jääb vaid maksta igakuist tagasimakset, mis on näiteks kahe aasta puhul 43,25 eurot.

Kuumaksu saab muidugi ka omale taskukohasemaks kohendada – ülaltoodud näide on kahe aasta kohta, aga tagasimakse perioodiks võib valida sobiva vahemiku 3-24 kuud. Olenemata valikust aga lepingutasu ei rakendu ühelgi juhul.

Järelmaksu vormistades tuleb ära oodata positiivne vastus ning võibki juba mõne päeva pärast, kui ostsid e-poest, uut sülearvutit kasutama hakata. Pea meeles, et iga järelmaks on finantskohustus.

13-tollise ekraaniga MacBook Air on praegu üks kiiremaid sülearvuteid üldse, kuna kasutab Apple´i enda väljatöötatud spetsiaalset kiipi M1. See on optimeeritud töötama Apple´i tarkvara ja riistvaraga – kõik on seega pärit sama ettevõtte inseneride käe alt ja töötab koos justkui valatult.

M1 kiibile on kokku pandud protsessor, graafikaprotsessor, närvivõrgu mootor (Neural Engine) ja sisend-väljundmoodulid (I/O). Kõigi aegade kiireim kaheksatuumaline protsessor oskab energiat säästvalt kasutada, nii et aku tööiga on MacBook Airil väga pikk – kuni 18 tundi.

Ekraan on 13,3-tolline ja 2560×1600 pikslise eraldusvõimega, taustvalgustusega klahvid aga on mugavad ja sobivad hästi neile, kellel vaja palju kirjutada.

Kuna M1 kiibis on ka pildisignaali protsessor, siis saab oma videokõned ja virtuaalkoosolekud läbi viia väga selge pildiga. Sisseehitatud müraeemaldusega mikrofonid ja kõlarid aga aitavad end teistele paremini kuuldavaks teha ning teisi samuti selgelt kuulda.

Praegu kehtib ka Macidele kingikampaania pakkumine, millega tuleb sülearvutile kaasa tasuta Microsoft 365 Personal, mis sisaldab selliseid tuntud kontorirakendusi nagu Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ja Access. Microsoft 365 Personali litsents kehtib ühe aasta.

Kolme nulliga (nullintress, null eurot sissemakse ja null eurot lepingutasu) saab MacBook Airi kätte kuni 16. septembrini 2021. Vaata tingimuste kohta lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.