Klicki 1000 soovitust

Uuele aastale vastu koos nende mugavate kõrvaklappidega

Mugavad kõrvaklapid püsivad korralikult kõrvas ja kannatavad ka niiskust, sest meie laiuskraadil haruldane kui vahel lund, lörtsi või vihma krae vahele kukub. Lisaks võiks klapid olla piisavalt pisikesed, et need vajadusel taskusse pista.

Siin ongi kolm sellist algavaks hooajaks.

Happy Plugs Air 1 – 89,99 eurot

Stiilsed kõrvasisesed klapid on saadaval väga erinevates eksootilistes värvitoonides – kindlasti ei pea piirduma musta või valgega, ehkki ka need klassikalised toonid on valikus. Kasutamise muudab mugavaks puutetundlik juhtimine, mis tunneb ära erinevaid viipeid ja puudutusi ning lubab nii muusikat juhtida, kõnedele vastata kui ka virtuaalseid assistente käivitada, et häälkäsklusi jagada.

Eelmisel suvel välja tulnud uue põlvkonna klapid on higistamis- ja niiskuskindlad, piisavalt vastupidavad ning pika, kuni 14-tunnise aku tööajaga (koos laadimiskarbiga). Nutiseadmega ühenduvad energiasäästliku Bluetooth 5.0 abil.

Skullcandy Indy True Wireless – 89,99 eurot

Skullcandy klapid on samuti mitmevärvilised ja laadimiskapsel näitab LED-indikaatoriga, kui palju on veel energiat järgi. Aku kestab koos laadimiskapsliga 16 tundi, samuti saab kõnesid mobiilist vastu võtta. Mikrofon on varustatud mürasummutusega, et kõned oleksid selged ja taustamürata. Muusikakuulamist saab juhtida puutepinnalt.

Kitsound District True Wireless – 89,99 eurot

Kui tahad tõeliselt eristuva disainiga kõrvaklappe, mille tunneb ilmeksimatult ära juba eemalt, siis Kitsoundi omad on selles osas tegijad. Eriline kuju tagab ka parema kõrvas püsimise, muidugi on seadmetel pritsme- ja higikindel korpus karmimate ettevõtmiste jaoks. Tavalisest oluliselt suurem laadimiskarp tagab 40-tunnise tööaja (klapid eraldi kestavad kuni 3 tundi) ja kapslil on ka LED-indikaator, mis näitab, kui palju energiat veel alles on.

Kui aga tahad klappe kasutada ilma häirivate mobiilikõnedeta, siis saad Kitsoundiga hea helikvaliteedi, ülipika aku tööaja ning ei pea kuigi tihti seinakontakti juurde tagasi pöörduma.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.