Uuele ringile: selle tippklassi sülearvuti HP EliteBook 745 saad nüüd kätte alla 300-ga!

HP tippklassi sülearvutitel pole kunagi nii soodsat hinda, aga sellel uuele ringile mineval masinal HP EliteBook 745 G6 14 on hinnasildil uskumatu number: 299,99 eurot.

Tegemist on uue ringi seadmega, mis tähendab, et sülearvuti on taaskasutamiseks täielikult kontrollitud. Kui midagi on vaja olnud välja vahetada, siis on see vahetatud. Kokkuvõttes peab aga masin töötama justnagu uuena.

Miks on hea just uue ringi seade osta? Põhjuseid on rohkem kui üks. See esimene põhipõhjus on muidugi väga soodne hind, millega saad endale üsna uueväärse äriklassi töövahendi. Kuid aina olulisemaks saab ka põhjus number kaks: taaskasutus on keskkonnale kasulik, uue arvuti jaoks pole vaja kaevandada haruldasi maavarasid ega neid ümber töödelda, toodet ei tule ka kohale vedada maailma teisest otsast, vaid see seade on siitsamast pärit ja antud nüüd taaskasutusse.

Kuid on ka kolmas põhjus. See konkreetne sülearvuti on enne uuele ringile saatmist väga põhjalikult läbi kontorollitud. Kõik peab töötama, välimus peab olema kaubanduslik, puudu on vaid “uue seadme lõhn”, mis esimest korda pakendist välja võttes korraks välja hoovab. Kui aga see pole nii oluline, siis saad HP tippklassi sülearvuti kätte sellise hinnaga, millega ei saa ka enamusi kõige odavamaid ja lihtsamaid uusi sülearvuteid.

Seega mida saab sülearvutit HP EliteBook 745 G6 14 ostes selle 299,99 euro eest?

Saab igati korraliku töömasina nii kontori-inimesele kui õpilasele. Metalse korpusega õhuke ja kiire seade kaalub vaid 1,48 kg ja on kõigest 1,79 cm paksune, jookseb kiire neljatuumalise AMD Ryzen 3 PRO 3300U protsessoriga, mis on väga energiasäästlik, ekraan on aga Full HD resolutsiooniga, IPS paneeliga ja silmasõbralik, SSD seade kiire ja 256 GB mahuga.

Kaasas on operatsioonisüsteem Windows 11 Home, klaviatuur on mugav, madalate klahvidega ja skandinaavia asetusega ning puuteplaat äriklassile omaselt täpne ja suur.

Kõik olulised ühendused on samuti esindatud: mikrofoni-kõrvaklapi pesa, kaks USB 3.1 Gen 1 Type-A pesa, üks USB Type-C pesa, HDMI monitori ühendamiseks ning kiire WiFi 802.11ac koos Bluetoothiga. Isegi ID-kaardi lugeja on sisseehitatud, seega igati sobilik arvuti ühele Eesti firmale või kodule.

Vaatamata sellele, et tegemist on uue ringi seadmega, saab ostes kaasa tavalise üheaastase garantii. Tuleb vaid ostutšekk alles hoida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.